Yaşam

Günlük burç yorumları (23 Şubat 2023)

blank

Astrolog Murat İpek’ten 23 Şubat 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

blank
Ay, koç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Aceleci davranarak bugün bir çuval inciri reçel yapabilirsiniz. Daha sakin ve tutarlı olmaya bakın.  
MURAT İPEK / [email protected]
blank
KOÇ
Standardınızı korumak ve hatta sosyal konumunuzu yükseltmek için yeni insanlarla tanışıp fayda sağlamaya çalışabilirsiniz. Zor bir gün!
blank
BOĞA
Gayrimenkul sahipleri inşaat yapmayı düşünebilir. Veya tadilat konusunda kolları sıvayabilirsiniz. İyi planlama ile hoş şeyler olur.
blank
İKİZLER
Öğleden sonrası sizin için daha iyi koşullar getirecek. Riskli varlıklara yatırım yapılmaması gereken bir gün. Durduk yerde risk almayın.
blank
YENGEÇ
Hedeflerinize ulaşmaya iyi odaklanmış olabilirsiniz ama evdeki anlamsız çatışmaları önlemeye çalışın; huzurunuzu bugün bozabilirler.
blank
ASLAN
Bugün arkadaşlarınızın ve komşularınızın sevimsizliklerini görebilirsiniz. Kimseden daha fazla yardım istememeniz bugün önemli olacak.
blank
BAŞAK
Bugün kendinizi mantıklı bir şekilde karşı tarafa anlatamayıp, sunamayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar işlerde size yardımcı olmayabilir.
blank
TERAZİ
Maddi açıdan herhangi bir sıkıntınız bugün için yok gibi durmakta. İhtiyacınız olan yardımı bir aile üyenizden alacaksınız, konuşun onlarla.
blank
AKREP
Bugün dikkatli olun çünkü çevrenizden biri size için için kin besliyor olabilir. En küçük bir zafiyetinizde sizi alt etmek için hareket alabilir.
blank
YAY
Bugün tembellik için iyi bir zaman değil. Üzerinize aldığınız görevi bitirmek için fazla zaman kalmamış olabilir. Bu yüzden işe gidin ve çalışın.
blank
OĞLAK
Bugün kendinizi güvensiz hissetmenize neden olabilecek durumlarda hissedebilirsiniz. Mide problemlerini önlemek için önlem alın.
blank
KOVA
Uzun bir yolculuğa çıkmak için kendinizi hazırlamış olabilirsiniz ama arkanızda önemli bir şeyleri unutmadığınıza emin olun derim.
blank
BALIK
Çıkarlarınıza karşı çalışabilecekleri için her şeyi herkese anlatmayın. Bugün, yapmanız gereken son dakika bir seyahatiniz olabilir.Kaynak: NTV/CNN

Bir Cevap Yazın

Diğer Haberler

blank
Yaşam

Çöp Adam dizisi dün akşam en çok izlenen yapım oldu

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun yer aldığı, Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek kaleme alınan Çöp Adam, dün akşam reyting birincisi
blank
Yaşam

Tavuğun vazgeçilmezi Coleslaw (Lahana Salatası) nasıl yapılır? Orijinal Coleslaw salatası tarifiSalata Tarifleri

Coleslaw salatası tavuk ve et yemeklerinin en sevilen yancısı olabilir. Beyaz lahananın enfes mayonezli sosla buluşması ortaya eşsiz bir lezzet
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com