Yaşam

Günlük burç yorumları (24 Şubat 2023)

blank

Astrolog Murat İpek’ten 24 Şubat 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

blank
Ay, öğle 10:21 ile 11:29 arasında boşlukta olacak sonrasında Boğa burcunda seyretmeye başlayacak ve bugün konunuz para, sağlık olacak diyebilirim. 
MURAT İPEK / [email protected]
blank
KOÇ
Egoist olmaktan kaçının. Özel ilişkilerinizde, görüşmelerde netlik korunmalıdır. Muhtemelen bugün aşk da daha iyi performans göstereceksin.
blank
BOĞA
İnanç seviyen bugün yükselecek. Önemli mali işlerin hızı artacak. İşbirliğini ve iletişimi artırın ki hayatınızda haraketlilik yaşansın.
blank
İKİZLER
İhtiyacınız olan bilgiyi daha önce aynı durumdan geçmiş bir arkadaşından alabilirsiniz. Bugün iş hayatında üretken olmaya devam edin.
blank
YENGEÇ
Bugün sağlığınız iyi olabilir ve önceki sağlık sorunlarından kurtulabilirsiniz. Keyifli anlarınızın tadını çıkarın ve sağlığınıza dua edin.
blank
ASLAN
Bugün kendinizi sıkıcı hissedebilirsiniz. Gününüz keyifli olmayabilir. Arkadaşlarınız ve aileniz için para harcayabilirsiniz. Çok açılmayın derim.
blank
BAŞAK
Zorlayıcı görünse de maddi manevi borçlarınızı ödemenin bir yolunu bulacaksınız bugün. Yurt dışında okuyanlar için işler bugün kolaylaşacak.
blank
TERAZİ
Mali açıdan sağlam bir işe para yatırma fırsatınız olabilir. Düşüncelerinizi iyi bir şekilde sunmazsanız, birileri fırsatı elinizden alabilir.
blank
AKREP
Bugün sabırlı olmalısınız. Herhangi bir yatırım yapmadan önce spekülasyondan kaçınılmalıdır, iş adamıysanız bugün dikkat.
blank
YAY
Ortaklarınız veya meslektaşlarınız bugün iş birlikleri ile zorlu bir görevi tamamlamanıza yardımcı olabilir. Kendinize güvenmeniz önemli.
blank
OĞLAK
Bugün mutsuzluk ve hayal kırıklıklarına açık duruyorsunuz. Yeni bir sözleşme imzalamadan önce, tüm ince yazıları dikkatlice okumanız iyi olur.
blank
KOVA
Lüks ile ilgili eşyaları satın almak için de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunu yapmadan buna ne kadar gerçekten ihtiyaç duyduğunuzu düşünün.
blank
BALIK
İş yerinde sizden beklenen bir görevi yerine getirmek için dışarıdan yardıma ihtiyacınız olabilir bugün. Ama yine de herkese güvenmeyin bugün.Kaynak: NTV/CNN

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Haberler

blank
Yaşam

Çöp Adam dizisi dün akşam en çok izlenen yapım oldu

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun yer aldığı, Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek kaleme alınan Çöp Adam, dün akşam reyting birincisi
blank
Yaşam

Tavuğun vazgeçilmezi Coleslaw (Lahana Salatası) nasıl yapılır? Orijinal Coleslaw salatası tarifiSalata Tarifleri

Coleslaw salatası tavuk ve et yemeklerinin en sevilen yancısı olabilir. Beyaz lahananın enfes mayonezli sosla buluşması ortaya eşsiz bir lezzet
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com