Yaşam

Günlük burç yorumları (25 Şubat 2023)

blank

Astrolog Murat İpek’ten 25 Şubat 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

blank
Ay, boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor. Bugün maddi konularda kendinizi korkuya kaptırmanız mümkün. Daha olumlu bakın olaylara! 
MURAT İPEK / [email protected]
blank
KOÇ
Bugün manasız birinin kibrinin hedefi olabilirsiniz, dikkat! Bu hem kişisel hem de profesyonel yaşamınızı etkileyebilir, uzak durun.
blank
BOĞA
İçsel güven eksikliğiniz, özel hayatınızda yaratıcı davranmanızı engelleyebilir. Oysa bugün sizden ilgi bekleyenleri mutlu etmeniz mümkün.
blank
İKİZLER
Kardeşlerle mülkiyetle ilgili anlaşmazlıklar varsa bugün muhtemelen çözüme kavuşabilir. Dünya malının dünya da kaldığını unutmayın.
blank
YENGEÇ
Bekleyen bir ödemeyi bugün almanız mümkün duruyor.  Bazı işlerin artık aklınızda bırakılması gerekebilir. Kendinizi bu konulardan sıkmayın.
blank
ASLAN
Bugün ev işlerinde kimin sorumlu olduğu konusunda kimsenin şüphesi olmayacak şekilde organizasyon yapabilir, herkesi susturabilirsiniz.
blank
BAŞAK
Bugün dinlenmek ve yenilenmek için biraz zaman ayırın. Şu anda işlerin finansal olarak gidişatından pek memnun olmayabilirsiniz ama düzelecek.
blank
TERAZİ
Bugün ev kadınlarının günleri beklenmedik kişilerden gelen iltifatlarla güzelleşebilir. Yepyeni bir ev satın alınması düşünülebilirsiniz.
blank
AKREP
Arkadaşlarla bir geziye çıkma olasılığınız olabilir. Profesyonelce yürütülen bir seminer veya hazırlık içinde çalışıyor olabilirsiniz.
blank
YAY
Bugün kendinizi enerjik hissedebilirsiniz. İyi çalışıyor olmanız ve çabalarınızın aniden sonuç vermesi çok mümkün duruyor. Çalışmaya devam.
blank
OĞLAK
Güvendiğiniz projelere yatırım yapmanın bugün tam zamanı. Partneriniz ile  iyi bir ruh halindeyken onu bugün çok daha iyi yönlendirebilirsiniz.
blank
KOVA
Arkadaşların yardımıyla, iş arayanların kendilerine uygun bir pozisyon bulma olasılığı bugün daha yüksek. Asla yılmayın kararınızdan.
blank
BALIK
Siz bugün kararlı olduğunuz için fazla düşünmeden önünüze gelen fırsatı değerlendirebilirsiniz. Yeter ki fırsatın gerçek fırsat olduğunu görün.Kaynak: NTV/CNN

Yorum Yapın

Diğer Haberler

blank
Yaşam

Çöp Adam dizisi dün akşam en çok izlenen yapım oldu

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun yer aldığı, Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek kaleme alınan Çöp Adam, dün akşam reyting birincisi
blank
Yaşam

Tavuğun vazgeçilmezi Coleslaw (Lahana Salatası) nasıl yapılır? Orijinal Coleslaw salatası tarifiSalata Tarifleri

Coleslaw salatası tavuk ve et yemeklerinin en sevilen yancısı olabilir. Beyaz lahananın enfes mayonezli sosla buluşması ortaya eşsiz bir lezzet
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com