Yaşam

Günlük burç yorumları (26 Şubat 2023)

blank

Astrolog Murat İpek’ten 26 Şubat 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

blank
Ay, akşam 17:42 ile 18:47 arasında boşlukta olacak sonrasında ise iletişim burcu ikizlere geçecek. Bu akşam bol bol konuşabilir, iç dökebilirsiniz.  
MURAT İPEK / [email protected]
blank
KOÇ
Bugün enerjiniz olumlu mesajların yayılmasına artırmaya devam edecek. Aile üyelerine dair güzel şeyler yapabilirsiniz bugün.
blank
BOĞA
Aile içinde daha fazla neşe ve huzur yaşayabilirsiniz. Ev hareketli ve coşkulu olmaya devam edecek. Tartışmalar verimli sonuçlara gidecek.
blank
İKİZLER
Bugün yaşlıların bilgeliğine kulak verin. Disiplinli ve iyi organize olun. Önemli çalışmalara aktif katılım size çok şey kazandırabilir. Çalışın!
blank
YENGEÇ
Kayıplarınız kazanca dönüşebileceği düşüncesi bugün sizi heyecanlandıracak. Düşmanlarınız ve gizli düşmanlarınız şu anda iş başındalar.
blank
ASLAN
Eski eserler gibi sosyal konumunuzu yükseltecek öğeleri satın almak için para harcayacaksınız. Yakın akrabalarınızdan biri size güzel bir haber verebilir.
blank
BAŞAK
Bugün aile toplantılarıyla meşgul olabilirsiniz ve çevrenizdekilere karşı nazik davranarak aileniz ve arkadaşlarınız arasındaki itibarınızı artırabilirsiniz.
blank
TERAZİ
Bugün uyumsuz tiplerle muhatap olma potansiyelin var. Onları anlamak için önce sezginizi kullanmanız tavsiye ediyorum.
blank
AKREP
Seyahat etme şansınız varsa bunu bugün gerçekleştirmeniz ne iyi olur. Özellikle sevgilinizle program yapmak için ideal zamanlar.
blank
YAY
Şu anda hayatınızın zorlaştığını düşünüyorsanız, nasıl hayatta daha başarılı olacağınız konusunda danışmanlardan tavsiye isteyebilirsiniz.
blank
OĞLAK
Bugün hayalinizdeki şeyleri satın alacak kadar paranız yoksa borçlanmaya kalkabilirsiniz. Gayrimenkul işleriniz varsa, teklifler gelmeye başlamış olabilir.
blank
KOVA
Yeni çalışma tarzı başarılı olmaya devam edecek. Özel konulara ilgi göstereceksiniz. Sanatsal yeteneğiniz gelişecek gibi görünmekte.
blank
BALIK
Kime borç para verdiğinize dikkat etmelisiniz çünkü geri ödenmeyebilir. Eğlenceli arkadaş çevrenin genişletilmesi gerekecek.Kaynak: NTV/CNN

Bir Cevap Yazın

Diğer Haberler

blank
Yaşam

Çöp Adam dizisi dün akşam en çok izlenen yapım oldu

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun yer aldığı, Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek kaleme alınan Çöp Adam, dün akşam reyting birincisi
blank
Yaşam

Tavuğun vazgeçilmezi Coleslaw (Lahana Salatası) nasıl yapılır? Orijinal Coleslaw salatası tarifiSalata Tarifleri

Coleslaw salatası tavuk ve et yemeklerinin en sevilen yancısı olabilir. Beyaz lahananın enfes mayonezli sosla buluşması ortaya eşsiz bir lezzet
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com