Yaşam

Günlük burç yorumları (27 Şubat 2023)

blank

Astrolog Murat İpek’ten 27 Şubat 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

blank
Ay, ikizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Bugün önünüze ne getirilirse getirilsin beğenmemek gibi bir ruh halinde olabilirsiniz. Derhal çıkın o halden.
MURAT İPEK / [email protected]
blank
KOÇ
Bugün etik olmayan davranışlara para kazanmanız için birileri ısrarcı sözler sarf edebilir. Böyle insanları bugün çevrenizde bir dakika bile tutmayın derim.
blank
BOĞA
Bugün çocuğunuzun akademik veya mesleki geleceği hakkında önemli bir seçim yapmanız gerekiyor olabilir.  O nedenle iletişimde sabırlı olun.
blank
İKİZLER
Ailedeki bir genç sizin onaylamadığınız bir şeyi yapmakta ısrar edebilir. Bugün emlakla, toprakla uğraşmak iyi bir fikir olmayabilir. Paraya dikkat!
blank
YENGEÇ
Öfkenizi ve mantıksız davranışlarınızı engelleyin. Bu noktada, öğrenciler hedeflerine odaklanmalıdır. İş konusunda tahammülsüz olmayın bugün.
blank
ASLAN
Gençler ve öğrenciler tamamen derslerine ve ödevlerine odaklanacakları bir günden geçiyorlar. Dikkatini gerektiği gibi toplarsanız kazanırsınız.
blank
BAŞAK
Bir süredir yarım kalan işleri bitirmek için bugün ideal bir gün. Şu anda, yeteneğinizin mümkün kılacağı yeni bir atılım için adım atabilirsiniz.
blank
TERAZİ
Finansal istikrarı elde edene kadar dizginlerinizi gevşetmekten vazgeçmek akıllıca olacaktır. Evdeki bir çocuğu takip etmeniz gerekebilir.
blank
AKREP
Koşullara ve zamanlamaya uyum sağlayabileceksiniz. Ebeveynlere ve yaşlılara hizmet vermeye odaklanılacak bir günden geçiyor olabilirsiniz.
blank
YAY
Kazançlı iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Alanınızdaki uzmanlığınız ve iş anlayışınız  başkalarının gözünde çok değerli olacaktır.
blank
OĞLAK
Bugün profesyonel çabanız ortalamanın altında olabilir. Mali konulara daha fazla önem verilmelidir. Sosyal durumlarda dikkatli olun.
blank
KOVA
Size yakın birinin tavsiyesine kulak verirseniz, mali durumunuz muhtemelen artacaktır. Yeni bir yere taşınmak zor olabilir bugün erteleyin bunu.
blank
BALIK
Şu aralar herhangi bir aile üyesinin veya arkadaşlarınızın tavsiyelerine güvenmeyin; bunun yerine, kendi bildiklerinize inanın. Bu size iyi gelecek.Kaynak: NTV/CNN

Bir Cevap Yazın

Diğer Haberler

blank
Yaşam

Çöp Adam dizisi dün akşam en çok izlenen yapım oldu

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun yer aldığı, Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek kaleme alınan Çöp Adam, dün akşam reyting birincisi
blank
Yaşam

Tavuğun vazgeçilmezi Coleslaw (Lahana Salatası) nasıl yapılır? Orijinal Coleslaw salatası tarifiSalata Tarifleri

Coleslaw salatası tavuk ve et yemeklerinin en sevilen yancısı olabilir. Beyaz lahananın enfes mayonezli sosla buluşması ortaya eşsiz bir lezzet
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com