Yaşam

Günlük burç yorumları (4 Mart 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 4 Mart 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, aslan burcunda ilerlemeye devam ediyor. Bugün seçimlerinizde biraz cafcaflı olmanız mümkün. Hiç kullanmayacağınız bir şeyler alabilirsiniz.  
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ
Bir süredir uğraştığınız iş için iyi bir çıkış yolu bulacaksınız. Bugün herhangi bir sorunu tartışmanın size çok ama çok yardımı olabilir.
BOĞA
Bugün düne göre daha heyecanlı olabilirsiniz. Aşk performansınız güçlü olabilir, seks hayatınızda kusursuz uyumu bugün yakalamanız mümkün.
İKİZLER
Bugün pek iyi bir gün olmayabilir çalışmak için. İşlerin nasıl gittiği konusunda kaygılı veya tatminsiz bir yerde hissedebilirsiniz kendinizi.
YENGEÇ
Günün ilk saatlerinde sağlık durumları biraz sizi zorlayabilir. Bu keyifsizliği üzerinizden atmanız için kendinize küçük değişikler yapmaya bakın derim.
ASLAN
Bu günlerde insanlar sizi gerçekten kavgaların tam da içine çekebilir. Bu tip durumları fark edip hemen nazikçe uzaklaşın derim.
BAŞAK
Bir arkadaşınızı veya akrabanızı görmek için şehir dışına kısa bir yolculuk planlayabilirsiniz. Ve çalışıyorsanız bugün, strese maruz kalabilirsiniz.
TERAZİ
Kendinizi sevdiklerinizin güvenli kollarına bırakmanızı tavsiye ederim. Yurtdışını ziyaret etmek için bir planınız varsa doğru kontakları kurmalısınız.
AKREP
Bugün meditasyon yapmanız, yürüyüşe çıkmanız veya sadece sevdiklerinizin arkadaşlığını yaşamanızı önerilir. Buna ihtiyaç hissedebilirsiniz.
YAY
Bugün sanat ve estetik işlerle meşgul olacaksınız gibi durmakta. Evde akraba ziyareti nedeniyle bir kalabalık yaşayabilirsiniz. Gülümseyin.
OĞLAK
Her görevi dikkatli bir şekilde tamamlarsanız hem maddi hem de manevi anlamda bugün tatmin olmuş olursunuz.  Baş ağrısı sorunu yaşamanız mümkün.
KOVA
Bir erkeğin yardımıyla karmaşık, asla çözülmez diyeceğiniz sorunlar çözülecek. Ek olarak bugün zihinsel rahatlama yaşayacaksınız.
BALIK
Anne babanı ve diğer aile üyelerini sever ve onlara bakarsan bugün kendini kayıtsız şartsız çok daha iyi hissedeceksin. Bundan kendini mahrum etme.
 

Pools Plus Cyprus


Kaynak: NTV/CNN

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu