Kültür & Sanat

Guy Ritchie’in Henry Cavill başrollü filminin Türkiye çekim programında değişiklik yok

blank

Guy Ritchie’nin, Henry Cavill başrollü ‘The Ministry of Ungentlemanly Warfare’ın Antalya’daki çekimlerinde depremlerden dolayı program değişikliği yok. Ritchie, ön hazırlık ekibini Antalya’ya göndererek çekim hazırlıklarına başladı.

blank
Guy Ritchie, Jason Statham ile Hugh Grant’ın başrollerinde olduğu ‘Servet Operasyonu’nun bir bölümünü 2021’de Antalya’da çekmişti. Ritchie, yeni filmi ‘The Ministry of Ungentlemanly Warfare’ın da bir bölümünü Antalya’da çekecek.
blank
Süpermen’ rolüyle tanınan Henry Cavill’in yanı sıra Eiza González ile Henry Golding’in başrollerini paylaşacağı filmin Antalya’daki çekimlerinin meydana gelen depremlerden dolayı iptal edilip edilmediği merak konusu oldu. Çünkü filmin çekimlerine 13 Şubat’ta başlanması gerekiyordu.
blank
Habertürk’ten Mehmet Çalışkan’ın haberine göre, Guy Ritchie, yeni filminin Antalya’daki çekim programında bir değişiklik yapmadı. Ön hazırlık ekibini Antalya’ya gönderen Ritchie, buradaki hazırlıkların tamamlanmasından sonra çekim ekibi ve oyuncularla birlikte Türkiye’ye gelerek sete girecek. Ekibin Antalya’ya gelmesinin gecikme nedeni depremler değil, filmin ABD’deki çekimlerinin uzamasıydı.
blank
Damien Lewis’in aynı isimli kitabından uyarlanan ‘The Ministry of Ungentlemanly Warfare’, Nazilerle mücadele için kurulan özel bir askeri birliğin hikayesini anlatacak.
EXPO botanik parkının yanı sıra Antalya’nın birçok farklı noktasında çekimleri gerçekleştirilecek olan The Ministry of Ungentlemanly Warfare’da Alan Ritchson, Cary Elwes, Alex Pettyfer, Til Schweiger, Hero Fiennes Tiffin, Henrique Zaga, Babs Olusanmokun da rol alacak.Kaynak: NTV/CNN

Yorum Yapın

Diğer Haberler

blank
Kültür & Sanat

Suriyeliler acılarını bu kez deprem enkazına resmetti

Suriyeli grafiti sanatçıları, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Afrin ilçesinde yıkılan bir binanın duvarına felaketin ülkelerinde yol açtığı yıkım ve acıları
blank
Kültür & Sanat

LTB-EMAA Bahar dönemi kursları başlıyor – BRTK

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) ve Akdeniz Avrupa Sanat Derneği (EMAA) işbirliği ile düzenlenen bahar dönemi kursları 4 Mart Cumartesi günü
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com