Yaşam

Haftalık burç yorumları (27 Şubat- 5 Mart 2023)

blank

Gökyüzü şifa dağıtıyor.

Genel olarak bu hafta gayet iyi görünmekte. Şifalanıp, şifalandırabileceğimiz günlerden geçeceğiz.

GÖKYÜZÜ GENEL DURUMU

Ay’ın konumu:

27 Şubat – 5 Mart 2023 haftasında Ay, İkizler burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise Aslan burcunda olacak. Ay’ın burcunuzdaki etkilerini Günlük Burç Yorumlarından takip edebilirsiniz.

Haftanın gökyüzü olayları:

Bu haftaya artık şans gezegeni Jüpiter ile yaralı şifacı olan Şiron’un el ele vermesiyle başlıyoruz. Koç burcunda hareketlerine devam eden bu iki gezegen, Jüpiter’in bir ileri bir geri hareketi nedeniyle kavuşmaları gecikmişti. Ve artık yan yana olmaya başladılar. Bu, malum daha kolay şifalanabileceğimizi ve şifa verebileceğimizi söylemekte. Elbette dertleri de büyütme riski var mı var. Abartmamaya gayret edelim durumları.

Hafta ortası ise Şiron ve Jüpiter arasındaki samimiyete bir iyicil gezegen olan sağlık, estetik ve para gibi konuları anlatan Venüs’ün de katılmasıyla birlikte hafta başında etkili olan bu durum gittikçe daha da güçlenecek. Kendimiz için, başkaları için bir şeyler yapmak için ideal bir gökyüzü.

Hafta sonu ise Ay, Aslan burcunda seyredecek ve yukarıda sözünü ettiğim üçlü de harika bir görüntüde olacak. Bu hafta sonu hem eğlenebilir, hem de doyasıya şifalanıp şifalandırabilirsiniz.

Genel olarak bu hafta gayet iyi görünmekte. Şifalanıp, şifalandırabileceğimiz günlerden geçeceğiz.

MURAT İPEK / [email protected]Kaynak: NTV/CNN

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Haberler

blank
Yaşam

Çöp Adam dizisi dün akşam en çok izlenen yapım oldu

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun yer aldığı, Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek kaleme alınan Çöp Adam, dün akşam reyting birincisi
blank
Yaşam

Tavuğun vazgeçilmezi Coleslaw (Lahana Salatası) nasıl yapılır? Orijinal Coleslaw salatası tarifiSalata Tarifleri

Coleslaw salatası tavuk ve et yemeklerinin en sevilen yancısı olabilir. Beyaz lahananın enfes mayonezli sosla buluşması ortaya eşsiz bir lezzet