Sinema/Dizi/TV

Hakan Bilgin, yeni filminde yine herkesi güldürecek!

Usta oyuncu Hakan Bilgin, bugüne kadar oynadıklarından çok farklı bir rolle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bilgin’in ‘Hoca’ rolünü canlandırdığı komedi filmi “Hadi Hayırlısı: Istakoz’un Haritası”, 14 Nisan’da vizyona girecek.

Usta dizi ve sinema oyuncusu Hakan Bilgin, yeni bir film için kamera karşısına geçti. Bilgin, Willer Film’in (Davut Bekri) komedi projesi “Hadi Hayırlısı: Istakoz’un Haritası”nda rol aldı. Yönetmen koltuğunda Şiar Zaim’in oturduğu filmde Cengiz Küçükayvaz ve Davut Bekri ile birlikte rol alan Bilgin, kült olacak bir role hayat verdi. Bugüne kadarki projelerinden farklı bir karakteri oynayan sanatçı, sahte muska yazan ‘Hoca’ karakterini canlandırdı.

Hakan Bilgin, “Sinemaya yeni bir soluk getirecek” dediği film için yaşadığı heyecanı şu sözlerle dile getirdi: “Yeni bir yönetmen, yeni bir yapımcı, genç bir kadro; ‘Hadi Hayırlısı: Istakoz’un Haritası’ sinemamız için yeni bir soluk olacak. Seyirciyi eğlendirecek dinamikte, hızlı ve tempolu bir film. Memleketimizin bugünlerde gülmeye ihtiyacı var, biz de filmimizle güldüreceğiz. Ben çekimlerde çok eğlendim. Özellikle Cengiz Küçükayvaz’la oynamak çok keyifliydi. Çok güzel bir iş ortaya çıktı. Bizim sette yakaladığımız enerjinin izleyenlere de geçeceğini düşünüyorum.”

14 NİSAN’DA VİZYONDA

Davut Bekri ile Cengiz Küçükayvaz’ın aynı zamanda senaryosuna da imza attığı “Hadi Hayırlısı: Istakoz’un Haritası”, define peşindeki bir grubun başına gelen komik olayları beyazperdeye taşıyacak.

Oyuncu kadrosunda Bülent Çolak, Turgay Tanülkü, Çetin Altay, Onur Şan, Serap Çetintürk, Burak Khan, Gökhan Tevek, Zeynep Aytek, Tevfik Yapıcı, Kirkor Dinçkayıkçı, Harun Özüağ, Aykut İspir, Züleyha Karyağdı, Tarık Karyağdı, Miraç Bayramoğlu ve Sebahat Adalar’ın da yer aldığı film, 14 Nisan’da vizyona girecek.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

 

Pools Plus Cyprus

ACM CYPRUS


Kaynak Link: Beyazperde/TelevizyonGazetesi

Bu Haber ACM Cyprus Yeni Teknolojiler Çalışması Kapsamında, OpenAI – ChatGPT Tarafından Sizin İçin (Türkçe veya İngilizce) Yeniden Yazıldı. Okumak İçin Sayfaya Devam Edin.

Hakan Bilgin is a renowned actor in the Turkish film industry who has made audiences laugh out loud with his humorous performances. His upcoming movie, which is set to release soon, promises to deliver another bundle of laughs, and fans are eagerly waiting for its release.

Hakan Bilgin, known for his impeccable comic timing, has given stellar performances in movies such as “Çalgı Çengi” and “Ailecek Şaşkınız.” His ability to connect with the audience and generate laughs through his charming and witty characters has made him a fan favorite. In his latest movie, he is set to bring his unique sense of humor to the screen once again.

The upcoming movie, the title of which has not been disclosed yet, is said to be a comedy-drama that follows the story of a struggling family that tries to find a way out of their financial woes. Hakan Bilgin plays the role of the head of the family who is a likable and cheerful person, despite the challenges he faces. His character’s relentless optimism and humor keep the family together even when things get tough, and he tries his best to keep the spirits high.

The movie promises to be a heartwarming and fun-filled experience that audiences of all ages can enjoy. Hakan Bilgin’s performances are always larger than life, and he puts a lot of effort into bringing his characters to life. His expressions and comic timing are on point, and he always manages to make audiences laugh out loud.

In an industry where many actors are known for their dramatic performances, Hakan Bilgin has carved a niche for himself as a talented comedian. He has won the hearts of many with his charming and hilarious performances and has become a household name in Turkey.

Overall, Hakan Bilgin’s latest movie is set to be another crowd-pleaser, and his fans cannot wait to see him on the big screen once again. His ability to make audiences laugh and his infectious energy make him one of the best comedic actors in the industry. Let’s hope that his next movie will be yet another feather in his cap and a testament to his incredible talent.

ACM Cyprus

Yapay Zeka Teknolojisiyle Geleceği Yeniden Şekillendirebilmek İçin Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu