Magazin

Haluk Bilginer ve Elisabeth Moss aynı projede buluştu

Türkiye’nin tek Emmy ödüllü oyuncusu olan Haluk Bilginer, dünyaca ünlü oyuncu Elisabeth Moss’un hem yapımcılığını üstlendiği hem de başrolünde yer aldığı ‘The Veil’ adlı dizide rol aldı.

Türkiye’nin tek Emmy ödüllü oyuncusu olan Haluk Bilginer, dünyaca ünlü oyuncu Elisabeth Moss’un hem yapımcılığını üstlendiği hem de başrolünde yer aldığı ‘The Veil’ adlı dizide rol aldı.

Çekimleri İstanbul ve Niğde’de gerçekleşen politik dizi; biri ajan diğeri terörist olan iki kadının arasındaki gerilimi anlatıyor.

Steven Knight’in hikayesini kaleme aldığı dizi için Elisabeth Moss’un, iki ay boyunca Türkiye’de kaldığı öğrenildi.

Elisabeth Moss, ‘Damızlık Kız’ (The Handmaid’s Tale) dizisindeki rolüyle dünya çapında üne kavuşmuş ve Altın Küre kazanmıştı.

Usta oyuncu geçtiğimiz günlerde “Kundakçı” oyununun ikinci perdesinde sahnede rahatsızlandı. Ambulansla hastaneye kaldırılan Bilginer’in Sağlık Durumu hakkında Oyun Atölyesi’nin sosyal medya hesabından açıklama yapıldı: “Merak eden sevgili seyircilerimiz, oyunda Haluk Bey’in tansiyonu düşmüştür.

Durumu şimdi gayet iyi. Sizlere sevgilerini ve saygılarını yolluyor.” Haluk Bilginer geniş kapsamlı tetkiklerin sonuçları çıkana kadar hastanede gözlem altında tutulduktan sonra dün sabah taburcu edildi.

 

Pools Plus Cyprus


Kaynak: MyNet/CNN

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu