Sinema/Dizi/TV

‘Hesap soracağım!” Demet Özdemir’i çileden çıkardılar!

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Genç kuşağın başarılı oyuncularından birisi olan Demet Özdemir, kendisiyle ilgili yapılan bir haber sonrasında adeta çileden çıktı ve duygularını saklamayarak instagram hesabından herkesle paylaştı!

Şu sıralar Fox TV’de Engin Akyürek ile birlikte Adım Farah dizisinde rol alan oyuncu, geçtiğimiz günlerde magazin sayfalarında eşi Oğuzhan Koç ile tartıştıkları ve evi terkettiği, ayrılık aşamasına geldiği şeklinde iddialarla gündeme geldi.

Oyuncu, hakkında çıkan bu asparagas haberler karşısında sessiz kalmadı! Bugüne kadar hep medyanın karşısında son derece sempatik, içten, samimi tavırlarıyla yer alan, sorulan soruları hep açık yüreklilikle yanıtlayan, mütevazi tavırlarıyla bilinen oyuncu, kendisine karşı yapılan bu yanlışı affetmedi!

Şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç ile bir yıllık beraberliğinin ardından Ağustos ayında dünyaevine girmişti Demet Özdemir. Aradan geçen 7 ayın ardından ayrılık iddialarıyla gündeme gelen oyuncu, bu haberleri yapan kişiler hakkında davacı olacağını açık bir dille belirterek, zan altında bırakıldığı ve şiddet içeren bir dil ile vicdansız bir tavır izlendiğini söyleyerek sert sözler sarfetti!

Yaşadığımız deprem felaketinde afetzedeler için yapılan yardım kampanyalarına katılan ve canla başla günlerce çalışan oyuncu, pek çok meslektaşı gibi organizasyonlarda uzun süre görev almıştı. Bu süreç boyunca yaptıklarıyla da hayranları tarafından büyük takdir gören Özdemir, şimdilerde her ne kadar Adım Farah setinde olsa da yine de deprem bölgesinde gerekli ihtiyaçlar ve kimi mesajları iletmek için sosyal medyadan hala takibe devam ediyor.

Oyuncunun bu duyarlılığı herkes gibi sürerken, gündeme özel hayatıyla ilgili bir takım iddialarla gelmiş olmaktan dolayı üzüntüsünü de ayrıca ekleyen Demet Özdemir, sosyal medya hesaplarından şu satırları paylaştı…

'Hesap soracağım!

“İnsanları zan altında bırakmak bu kadar kolay mı? Şiddet içeren dilinize, yaptığınız ayıba, vicdansızlığınıza yazıklar olsun!

Zor günlerden geçerken, gündemimiz yaşanan acıları unutmamak ve yarınlar için dayanışma olması gerekirken ben ve benim gibi sektördeki evli kadın oyuncu arkadaşlarımızın özel hayatına iddia adı altında yapılan sözlü taciz sebebiyle bu açıklamayı utanarak yapmak zorunda kalıyorum. Çamur at izi kalsın anlayışına ve bunun yarattığı şiddete geçit vermeyeceğim ve beni, bizi zan altıda bırakanlardan hesap soracağım.

Bundan sonra adımın geçtiği her türlü iftira sahibi ile mücadelemi hukuk yoluyla vereceğim, bilin isterim.

Yetsin artık!”

Oğuzhan Koç da bir başka yorum yapma gereği dahi duymadan eşi Demet Özdemir’in yaptığı paylaşımı kendi sayfasına taşıdı. Ayrıca pek çok meslektaşı da oyuncuya destek olarak, sektördeki insanların özel hayatları ile ilgili sürekli olarak ‘ayrıldılar, boşandılar’ şeklindeki iddialar için ‘Yetsin artık’ diyerek destek verdiler Özdemir’e… Oyuncu, hakkındaki bu tür iftira içerikli haberler için artık hukuk yoluyla hesap soracağını da özellikle belirtti…

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

 

Pools Plus Cyprus


Kaynak Link: Beyazperde/TelevizyonGazetesi

Bu Haber ACM Cyprus Yeni Teknolojiler Çalışması Kapsamında, OpenAI – ChatGPT Tarafından Sizin İçin (Türkçe veya İngilizce) Yeniden Yazıldı. Okumak İçin Sayfaya Devam Edin.

Yapay Zeka Yorumluyor

In recent days, Turkish actress Demet Özdemir has become the subject of a lot of attention after a video surfaced in which she is visibly upset, yelling “Hesap soracağım! (I will hold them accountable!)”.

The video was captured during a photoshoot for an advertisement in which Özdemir was allegedly mistreated by the production team. In the video, she can be heard shouting at the team, demanding an apology and threatening to take legal action against them.

The incident has sparked a heated debate on social media, with many people standing in support of Özdemir and expressing their outrage at the mistreatment she faced. The hashtag #HesapSoracağım (I will hold them accountable) began trending on Twitter in Turkey shortly after the video surfaced.

Özdemir, who is known for her roles in popular Turkish TV series such as “Erkenci Kuş” and “Doğduğun Ev Kaderindir”, is one of the most popular and beloved actresses in Turkey. Her fans have rallied around her in support, with many calling on the production team to issue a formal apology and take steps to prevent such incidents from happening in the future.

The incident highlights an ongoing issue in the entertainment industry, where individuals can often face mistreatment and abuse at the hands of those in positions of power. Özdemir’s decision to speak out against this mistreatment has been praised by many, who hope that her actions will inspire others to come forward and speak out against similar injustices.

In the end, the message is clear: no one should have to suffer mistreatment or abuse in any form. If it does happen, it is important to take a stand and hold those responsible accountable for their actions. Demet Özdemir’s courage in speaking out against mistreatment and her determination to seek justice should serve as an inspiration to us all.

ACM Cyprus

Yapay Zeka Teknolojisiyle Geleceği Yeniden Şekillendirebilmek İçin Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu