Türkiye

İstanbul’a çamur yağdı – Son Dakika Haberleri İnternet

blank

İstanbul’un bazı ilçelerinde sabah saatlerinde başlayan yağmur, toz taşınımı ile birleşince çamur yağışına neden oldu. Ataşehir’de park halindeki otomobillerinin çamurla kaplandığını görenler şaşkınlık yaşadı. Kimi otomobil sahipleri çamurlu araçlarını kendileri temizlerken, oto yıkamacıları tercih edenler yoğunluk oluşmasına neden oldu. 

Otomobilini yıkayan Nurettin Kara, “Çamur yağmış, aracım felaket durumdaydı, temizledik” diye konuştu. Aracını oto yıkamacıya getiren Ceren Çamkök, “Tesadüfen buraya döndüm. Çamur yağmış, sabah fark ettim. Çok kötü durumdaydı, temizletmek için oto yıkamaya bırakıyorum” dedi. Oto yıkamayı tercih eden bir diğer sürücü Burak Ulusoy ise “Sabah işe giderken arabanın her yerinin çamur olduğunu gördüm. Temizletmek için yıkamaya getirdim ama yoğunluk var. Bekleyeceğiz artık” diye konuştu.

blankKaynak: NTV/CNN

Yorum Yapın

Diğer Haberler

blank
Türkiye

Deprem bölgesinde alacaklı idarelere ödenecek borçlar ertelendi – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Depremden etkilenen illerdeki alacaklı idarelere ödenecek borçlar ertelendi. Konuya ilişkin Cumhurbaşkanı Kararı, Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Kararla, “asrın felaketi”
blank
Türkiye

Mazot ve gübre desteği ne zaman yatacak, bu ay yatar mı? Tarım ve Orman Bakanlığı açıkladı – Son Dakika Ekonomi Haberleri

AÇIKLAMANIN AYRINTILARI Şubat ayı mazot ve gübre destek ödemeleriyle ilgili olarak Tarıım ve Orman Bakanlığı’nın resmi adresinde paylaşılan açıklama şu
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com