Teknoloji

Istanbul’da Otomotiv Satış Sonrası Buluşuyor

Türkiye ve çevre ülkelerdeki otomotiv satış sonrası endüstrisi için önemli bir fuar olan Automechanika Istanbul, bu yıl 16. kez düzenleniyor. Fuar, 8-11 Haziran 2023 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Dünya çapında 13 farklı şehirde düzenlenen fuar, otomotiv sektöründe tüm ürün kategorileriyle ilgili yeni ürünlerin sergileneceği bir etkinlik olarak öne çıkıyor. Elektrikli araçların servis ve donanım hizmetleri de fuarın önemli noktaları arasında yer alıyor.

Fuarda gerçekleştirilecek olan “Innovation 4 Mobility by BAKIRCI” konsepti ile geleceğin mobilite teknolojilerine dikkat çekilecek ve ziyaretçiler, 12. salonda yer alan özel alanda elektrikli otomobiller ve servis ekipmanları ile elektrikli araç onarım ve bakımlarının nasıl yapıldığına ilişkin detaylı bilgi alma fırsatı bulacaklar. Automechanika Academy özel programı ise Castrol’ün katkılarıyla hazırlanacak ve programda geleceğin mobilite teknolojilerine dair interaktif sunumlar ve otomotiv sektöründe cinsiyet eşitliği konusunda söyleşiler yer alacak.

Ayrıca Uluslararası Kaporta Sektörü Sempozyumu (IBIS) tarafından düzenlenecek özel sunumlarla araç onarım profesyonelleri için sektördeki son gelişmeler aktarılırken, Türkiye Otomobil Bakım Dernekleri Federasyonu (TOBFED)’in katkılarıyla düzenlenecek “Ustalar Yarışıyor” adlı yarışma programı da tüm katılımcı ve ziyaretçilere keyifli bir içerik sunacak.

Almanya, İspanya, Kore, Çek Cumhuriyeti, Çin, Tayvan, Tayland, Hong Kong, Pakistan ve Hindistan pavilyonlarına ev sahipliği yapacak olan Automechanika Istanbul, Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından düzenlenen uluslararası satın alma heyeti programı ile nitelikli satın alma profesyonellerini katılımcı firmalarla bir araya getirecek.

Fuarda elektrikli araçların servis ve donanım hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi alabileceğiniz gibi, otomotiv sektörüne ilişkin son gelişmeler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu yüzden Automechanika Istanbul 2023’ü kaçırmamak için hazırlıklarınızı şimdiden yapabilirsiniz.

Kaynak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu