Spor

Junior Caiçara Başakşehir’e veda etti

Başakşehir, Brezilyalı savunmacı Junior Caiçara ile birkaç gün önce karşılıklı olarak yolların ayrıldığını TFF’ye bildirmişti.

Bugün, Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, 2017 yılından beri turuncu-lacivertlilerde top koşturan Caiçara’ya katkıları için plaket ve tablo takdim etti.

Amedspor'dan UEFA ve FIFA'ya başvuru

Amedspor’dan UEFA ve FIFA’ya başvuru

Kulübün sosyal hesabından yapılan paylaşımda, “Turuncu-lacivertli formamız altında 2017 yılından bu yana özveriyle görev yapan ve takımımıza önemli katkılarda bulunan Junior Caiçara ile yollarımız ayrılmıştır. Kulübümüzde düzenlenen veda buluşmasında Başkanımız Göksel Gümüşdağ, Junior Caiçara’ya kulübümüze katkılarından dolayı plaket ve tablo takdim etti. Teknik Direktörümüz Emre Belözoğlu da buluşmada yer aldı. Brezilyalı oyuncunun, tecrübesi, enerjisi ve profesyonel kişiliği ile her daim iyi örnek olduğunu ve tarihi şampiyonluğumuzda önemli pay sahibi olduğunu söyleyen Gümüşdağ, Caiçara’nın, Başakşehir ailesinin unutulmazları arasında yer aldığını söyledi. Junior Caiçara’ya vermiş olduğu emekler için teşekkür ediyor, kariyerinin geri kalan bölümünde başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

 

Pools Plus Cyprus

ACM CYPRUS


Kaynak: NTV/CNN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu