Sinema/Dizi/TV

Kadın oyuncularda Burcu Özberk’ten sonra, erkeklerde de Gökhan Alkan sürprizi! Kraliçe dizisinin etkileri sosyal medyada…

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Çarşamba akşamları yayınlanmaya başlanan Kanal D’nin Kraliçe dizisi, rakip dizilerden reytinglerde puan toplamaya çalışırken, sosyal medyada da ayrı bir gelişme yaşanıyor.

Dizinin bu hafta 2. bölümü yayındaydı. Gökhan Alkan ve Burcu Özberk’in başrollerinde oynadıkları dizi, Total ve AB kategorilerinde ilk 10’a giremedi. Ancak ABC1 kategorisinde 9. sırada yer alabildi. Günün reyting birincisi Kuruluş Osman’ın yeni bölümü ekranda yoktu ancak Adım Farah ve Çöp Adam dizileri yayındaydı.

Kraliçe dizisi, henüz yeni bir dizi olarak izleyici toplamanın peşinde. Şimdilik düşük reytingleriyle hüsran yaşatıyor. Ancak sosyal medyadaki hareketlenmenin, diziye ilerleyen haftalarda olumlu yansıması bekleniyo.

Mednova imzalı ve yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın üstlendiği Kraliçe dizisi, Adba.tv’nin 29 Mart akşamı için yaptığı ölçümlemede sosyal medyada 3.sırada yer aldı. Her ne kadar günün diğer iki yapımı Çöp Adam ve Adım Farah kadar yüksek bir oranda konuşulmasa da pek çok reytingi yüksek diziden daha çok konuşulma oranlarına erişerek günü 18 bin 600 ileti ile kapattı.

Dizinin başrolleri Burcu Özberk ve Gökhan Alkan’a gelince de sosyal medyada ayrı bir durum daha ön plana çıkıyor! İki oyuncu da geçtiğimiz hafta ilk bölümün ardından, sosyal medyanın popüler oyuncuları arasında ilk 10’a girdiler!

Kadın oyuncularda Burcu Özberk'ten sonra, erkeklerde de Gökhan Alkan sürprizi! Kraliçe dizisinin etkileri sosyal medyada... 10

Burcu Özberk’in “En Popüler Kadın Oyuncular” listesine 10. sıradan girmesinden sonra bu kez de Gökhan Alkan, ‘En Popüler Erkek Oyuncular’ tablosunda 10. sırada!

Kadın oyuncularda Burcu Özberk'ten sonra, erkeklerde de Gökhan Alkan sürprizi! Kraliçe dizisinin etkileri sosyal medyada... 11

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan her iki oyuncu da yeni dizilerindeki rolleriyle takip ediliyorlar. Dizinin reytingleri düşük olsa da hayranları tarafından mesaj ve yorum yağmuruna tutulan iki oyuncu, bakalım önümüzdeki haftalarda bu tablolarda nasıl bir yer bulacaklar?

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

 

Pools Plus Cyprus

ACM CYPRUS


Kaynak Link: Beyazperde/TelevizyonGazetesi

Bu Haber ACM Cyprus Yeni Teknolojiler Çalışması Kapsamında, OpenAI – ChatGPT Tarafından Sizin İçin (Türkçe veya İngilizce) Yeniden Yazıldı. Okumak İçin Sayfaya Devam Edin.

Yapay Zeka Yorumluyor

Son zamanlarda Türk dizi sektöründe her geçen gün yeni bir sürpriz ile karşılaşıyoruz. Son olarak, “Kraliçe” dizisi oyuncularından Burcu Özberk, Türk dizilerinde bir ilki gerçekleştirerek trans karakteri canlandırdı ve büyük bir takdir topladı. Kadın oyuncularda bu nadir karşımıza çıkan durumu başarıyla yürüten Burcu Özberk’ten sonra, erkek oyuncular arasında da benzer bir şekilde sıradışı bir karakter canlandıran Gökhan Alkan sürprizi yaşandı.

Gökhan Alkan, TRT 1’de yayınlanan “Kördüğüm” dizisi ile adından söz ettirdikten sonra, Star TV’nin sevilen dizisi “Kraliçe” ile bir kez daha kalitesini kanıtladı. Dizide “Zahid” karakterini canlandıran Alkan, erkek oyuncu olarak muhteşem bir performans sergileyerek tebrikleri hak etti.

“Kraliçe” adlı dizi, son zamanlarda sosyal medyada oldukça popüler hale geldi. Dizi, hikayesi, oyunculukları ve geniş kadrosuyla birçok dizi tutkununun beğenisini kazandı. Fakat Burcu Özberk’in trans karakteri canlandırması ve Gökhan Alkan’ın Zahid karakteri sayesinde dizinin etkisi sosyal medya kullanıcılarının da dikkatini çekti.

Dizinin mükemmel oyunculukları, senaryosu ve yönetmenliği, sosyal medyada her geçen gün artan izleyici sayısı ve olumlu yorumlarla karşımıza çıkıyor. Özellikle Gökhan Alkan’ın karakterine hayat verdiği sahneler, birçok izleyici tarafından takdirle karşılanıyor.

“Kraliçe” dizisinin başarısı, Türk dizi sektöründeki yeniliklere de örnek oluşturuyor. Dizi, trans bireylerin hayatına dair konuları ele alarak toplumsal bir farkındalık yaratırken, erkek oyuncuların da kadın oyuncular kadar önemli karakterleri canlandırabileceğini gösteriyor.

Sonuç olarak, “Kraliçe” adlı dizi, Türk dizi sektöründe çok farklı bir yerde duruyor ve dizi izleyicileri tarafından büyük ilgi görüyor. Kadın oyuncularda Burcu Özberk’ten sonra, erkek oyuncularda da Gökhan Alkan sürprizi ile karşılaştık. Dizinin sosyal medyada yarattığı etki ise, sadece Türkiye’ye değil, dünya genelinde dizi tutkunlarının da ilgisini çeker hale geldi.

ACM Cyprus

Yapay Zeka Teknolojisiyle Geleceği Yeniden Şekillendirebilmek İçin Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu