Sinema/Dizi/TV

Keanu Reeves Hangi Yönetmenle Çalışmak İçin Can Atıyor? – Haberler

Reeves, gerçekten birlikte çalışmak istediği tek yönetmeni açıkladı.

.

Keanu Reeves, kariyeri boyunca birbirinden önemli yönetmenlerle çalıştı ancak aklında hala birlikte çalışmak istediği bir yönetmen daha var.

Kariyerinin erken dönemlerinde Francis Ford Coppola’nın yönettiği “Dracula”da, Kathryn Bigelow’un yönettiği “Point Break”te ve Gus Van Sant’ın yönettiği “My Own Private Idaho”da rol alan Reeves ilerleyen yıllarda Ana Lily Amirpour, Richard Linklater, Wachowskiler, David Ayer ve Francis Lawrence gibi yönetmenlerle çalıştı.

“John Wick 4″ün tanıtımı için Reddit’te bir soru cevap etkinliğine katılan Reeves’e, hâlâ birlikte çalışmak istediği aktörler veya yönetmenler olup olmadığı sorulduğunda aktör David Fincher ile birlikte çalışmak istediğini açıkladı.

Keanu Reeves, Fincher ile hiç çalışmadı, ancak yönetmenin çalışmalarına açıkça hayran ve onu, bir noktada birlikte çalışmayı hâlâ isteyeceği tek yönetmen olarak seçiyor. Eleştirmenlerden ve izleyicilerden büyük beğeni toplayan David Fincher, ilk kez 1995 yılında “Se7en” ile dikkatleri üzerine çekti ve “Fight Club”, “Zodiac”, “The Social Network” gibi filmlerle Hollywood’un üst düzey yönetmenleri arasına adını yazdırdı.

Fincher’ın titiz bir yönetmen olduğu ve bir sahne için defalarca çekim yaptığı biliniyor. Reeves de kariyerindeki en önemli filmlerden biri olan “Matrix”te benzer bir çekim sürecinden geçti ve Fincher’ın sınırsız tekrar çekimleri onu yıldırmaz. Diğer yandan iki isim genellikle benzer temalara yöneliyorlar.

Fincher genellikle kasvetli konularla uğraşır ama yabancılaşma, feminizm, zehirli erkeklik ve insanlıktan çıkarma fikirlerini keşfetmeyi sever. Reeves’in özgeçmişi oldukça eklektik olsa da, diğerlerinin yanı sıra “Matrix”, “Thumbsucker”, “A Scanner Darkly” ve “Knock Knock” gibi filmlerle de bu temalara girişti. Bu nedenle ikisi doğru proje için çok uygun bir çift olabilir.

 

Pools Plus Cyprus


Kaynak: Beyazperde

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu