Sinema/Dizi/TV

Keanu Reeves Yeni Filminin Setinde, Yeni Tarzıyla Görüntülendi – Haberler

Keanu Reeves, Jonah Hill’in yönettiği “Outcome” filminin setinde görüntülendi.

Lionsgate

Keanu Reeves, yeni filmi “Outcome” için, uzun zamandır görünümünün bir parçası olan uzun saçlarını kestirdi. 59 yaşındaki sevilen aktör, yeni imajıyla çekimleri yakın zamanda başlayan filmin setinde fotoğraflandı.


Entertainment Tonight

Jonah Hill’in yönettiği “Outcome”da Reeves, “kendisinden zorla gizemli bir video klip alındıktan sonra şeytanlarıyla yüzleşmek ve durumu düzeltmek için geçmişinin karanlık derinliklerine dalmak zorunda kalan, hasarlı bir Hollywood yıldızı” olarak tanımlanan Reef karakterine hayat verecek.


Entertainment Tonight

Apple Original Films, Cameron Diaz’ın da Reeves ve Hill’le rol almak için son görüşmelerde bulunduğunu duyurdu. Diaz proje için resmen imza attığı takdirde Reeves ile ikinci kez bir araya gelmiş olacak. İkili daha önce 1996 yapımı “Feeling Minnesota”da rol almıştı.

İlk yönetmenlik denemesini 2019 yılında, yapımcılığını A24’ün üstlendiği beğenilen film “Mid90s” ile gerçekleştiren Hill, yönetmesinin yanı sıra “Outcome”da rol da alacak ve yapımcılığını Matt Dines ve Ali Goodwin ile birlikte üstlenecek. Senaryoyu Hill ve Ezra Woods kaleme aldı.

Kaynak

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu