Keçecioğlu’nun Portreler Sergisi Girne Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nda Açıldı
![Keçecioğlu’nun Portreler Sergisi Girne Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nda Açıldı Keçecioğlu’nun Portreler Sergisi Girne Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nda Açıldı](http://i3.wp.com/brtk.net/wp-content/uploads/2024/02/22/InShot_20240222_184437047-scaled.jpg?ver=56aefe08f5b532782df200be28ec4313&w=780&resize=780,470&ssl=1)
Girne Belediyesi Yeni Hizmet Binası, fotoğraf sanatçısı Ayşe Keçecioğlu’nun ‘Portreler’ adlı sergisine ev sahipliği yapıyor.
“Portreler” sergisi düzenlenen törenle açıldı.
Girne Belediyesi Müdür Muavini Naile Soyel, sergiye ev sahipliği yapmaktan gurur ve mutluluk duyduklarını belirterek, Ayşe Keçecioğlu’nu kutladı.
Fotoğraf Sanatçısı Ayşe Keçecioğlu da, sergiye katılanlara ve serginin gerçeklemesine katkı koyan Girne Belediye Başkanı Murat Şenkul’a teşekkür etti.
Bir fotoğraf sanatçısı olarak genellikle portre çalıştığını dile getiren Keçeçioğlu, sergide kısa bir süre önce birincilik ödülü kazandığı eserin de yer aldığı 41 portre çalışmasının yer aldığını kaydetti.
Girne Belediyesi Yeni Hizmet Binası Giriş Salonu’nda yer alan sergi, 1 Mart’a kadar mesai saatleri içinde ziyaret edilebilecek.
Bu haber
bu kaynaktan alınarak ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.