Magazin

Kendi Düşen Ağlamaz Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri Belli Oldu!

Kendi Düşen Ağlamaz Dizisinin Oyuncuları Belli Oldu!

NGM Yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen, Emre Kabakuşak ve İnci Balabanoğlu’nun yönetmenlik koltuğunda oturduğu, Ayşegül Çiçekoğlu’nun aynı adlı kitabından uyarlanan “Kendi Düşen Ağlamaz” dizisi yakında TRT 1’de izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki, Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin oyuncuları kim?

Kendi Düşen Ağlamaz dizisi oyuncu kadrosunda şu isimler yer alacak: Hakan Yılmaz, Hivda Zizan Alp, ve Serhan Onat.

Bu heyecanla beklenen dizi, izleyicilerin merakla beklediği isimleri kadrosunda barındırıyor. Eylül Tumbar Alize Soner, Enes Koçak Serkan Bıçakçı, Hakan Yılmaz Nurettin Soner, Hivda Zizan Alp Serap Bıçakçı, Serhan Onat Alp Demirkan, Selen Soyder Sinem Devran, Berat Yenilmez Kadir, Yiğit Kağan Yazıcı, Çagla Boz, Sait Genay, Yiğit Kalkavan, Yonca Cevher Şahinbaş ve Sema Çeyrekbaşı gibi birbirinden yetenekli oyuncuları bünyesinde bulunduracak.

Dizinin oyuncu kadrosu her geçen gün genişliyor ve Kendi Düşen Ağlamaz dizisini izlemek için heyecanımız da artıyor. Dizi, TRT 1 ekranlarında izleyicileriyle buluşacak ve merakla beklenen hikayesiyle herkesi ekran başına kilitleyecek.

Kendi Düşen Ağlamaz dizisi, oyuncu kadrosunda yer alan bu yetenekli isimlerle izleyicisine unutulmaz bir dizi deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Yapımcılığını üstlenen NGM Yapım, oyuncu seçiminde büyük bir titizlikle çalışarak izleyicilere kaliteli bir yapım sunmayı amaçlıyor.

Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin heyecanla beklenen başlama tarihi hakkında henüz bir bilgi verilmedi, ancak izleyiciler büyük bir sabırsızlıkla bekliyor. Dizi, TRT 1’in sevilen yapımları arasında yer alacak ve izleyicilere kaliteli ve etkileyici bir hikaye sunacak.

Kendi Düşen Ağlamaz dizisi, başarılı oyuncuları ve ilgi çekici hikayesiyle izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Oyuncu kadrosunda yer alan isimlerin performansı ve senaryosunun etkileyiciliği izleyicileri televizyon ekranlarına çekecek.

Dizi için heyecan dorukta! Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz ve herkesi izlemeye davet ediyoruz.

Kaynak

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu