Kıbrıs

Kıbrıs Türk Tiyatro camiası yasta…Ahmet Karabiber hayatını kaybetti

blank

Tiyatro sanatçısı Ahmet Karabiber hayatını kaybetti.

Ölümü ile ailesi ve tiyatro camiasını yasa boğan Karabiber’in cenazesi, yarın Karaoğlanoğlu camiinde kılınacak öğle namazına müteakip, Karaoğlanoğlu mezarlığında defnedilecek.

Karabiber’in vefatı nedeniyle mesaj yayımlayan Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Karabiber ailesine ve tüm tiyatro camiasına başsağlığı diledi.

Cumhurbaşkanı Tatar mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Tiyatro sanatçımız Ahmet Karabiber’in vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum. Uzun yıllar Kıbrıs Tiyatrosuna önemli hizmetleri geçmiş Ahmet Karabiber ile 1994 yılında Show TV için çektirdiğim Geçmişin İsleri filminde rol aldığı sırada tanışma fırsatımız olmuştu. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve tiyatro camiamıza başsağlığı diliyorum”

Kaynak: BRTK

Bir Cevap Yazın

Diğer Haberler

blank
Kıbrıs

Başbakanlık Deprem Denetim Komitesi ikinci toplantısını yaptı

Başbakanlık Deprem Denetim Komitesi ikinci toplantısını Başbakan Ünal Üstel başkanlığında gerçekleştirdi. Başbakanlık’tan verilen bilgiye göre, toplantıda ülkede bulunan yapı stoku,
blank
Kıbrıs

Kalkanlı ve Mersinlik’te fidan dikimine başlandı – BRTK

Milli Eğitim Bakanlığı ile Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı arasında imzalanan “55773 Öğrenci 55773 Fidan Ağaçlandırma” İş Birliği Protokolü kapsamında
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com