Sinema/Dizi/TV

Kızılcık Şerbeti dizisinin 2. sezonu olacak mı? Ömer ve Kıvılcım diziden ayrılıyor mu? İşte merak edilen o soruların yanıtları…

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Show TV’de Cuma akşamları ekrana gelen Kızılcık Şerbeti dizisi, son dönemde yaptığı reyting atağı ile de adından söz ettiriyor. Konusundaki hareketlenme, heyecanlı sahneleriyle birlikte Kızılcık Şerbeti dizisi, giderek daha çok merak uyandıran bir dizi olmaya başladı!

Başrollerinde Evrim Alasya, Barış Kılıç, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör ve Settar Tanrıöğen’in rol aldıkları dizinin son günlerde öne çıkan ismi Ceren Yalazoğlu Karakoç oldu. Oyuncu, Nursema rolüyle bir anda gündemin ilk sıralarına çıkmayı başardı! Bir kaç haftadır Nursema karakteri üzerine dizi gündeme geliyor.

Dizide Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör’ün hayat verdikleri Doğa ve Fatih’in ilişkisinden başka karakterlerin hikayelerine de kaymaya başlayan Kızılcık Şerbeti’nde bir başka çift daha var dikkat çeken: Kıvılcım ve Ömer!

İki farklı hayattan gelen Kıvılcım ve Ömer, aşklarını tüm farklılıklarına karşın dolu dizgin yaşıyorlar. Ancak araya geçtiğimiz hafta her iki taraf için de hassasiyet oluşturan durumlar girdi! İçki içilen yemekte Kıvılcım’ın, Ömer’in arkadaşı ile yaşadığı tartışma sonrasında ‘hayat tarzı’ tartışmalarını hızlandıran bir eleştirel diyalog gündeme geldi. Bazı kişilerin RTÜK’e şikayetçi olması ile birlikte diziyle ilgili söylentiler ortaya çıkmaya başladı!

Kızılcık Şerbeti dizisinin 2. sezonu olacak mı? Ömer ve Kıvılcım diziden ayrılıyor mu? İşte merak edilen o soruların yanıtları... 10

Son dönemde RTÜK’ün de radarına giren Kızılcık Şerbeti dizisinde Kıvılcım ve Ömer karakterlerinin bu olay sonrasında hikayeden çıkarılacağı şeklinde bazı söylentiler ortaya konuluyordu.

TV Eleştirmeni Sina Koloğlu, sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamada, Evrim Alasya ve Barış Kılıç’ın kadrodan çıkacağı haberlerine açıklık getirdi. Koloğlu, “Tabii ki devam edecek” yanıtını aldığını belirterek Kızılcık Şerbeti’nin devamında olacaklarla ilgili özel bir tüyoyu da paylaştı!

Kızılcık Şerbeti dizisinin 2. sezonu olacak mı? Ömer ve Kıvılcım diziden ayrılıyor mu? İşte merak edilen o soruların yanıtları... 11

Buna göre bir ayrılıp bir barışan Kıvılcım ve Ömer’in arasına, Metehan giriyor! Kıvılcım ve Metehan’ın yaşayacakları bir tartışma sonrası Ömer’le arasının açılacağı belirtilmekte. Kıvılcım’ın bir konuda Metehan’a yüklenmesi sonrasında Ömer’le sorun yaşamaya başlayacağını ifade eden Koloğlu, duyumlarına göre dizinin yeni sezonda olup olmayacağı konusuna da “Kulağıma gelen, istek var ama ilerleyen zamanda durumlar ne olur sorusu da sorulmuyor değil” açıklamasını yapmakta.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

 

Pools Plus Cyprus

ACM CYPRUS


Kaynak Link: Beyazperde/TelevizyonGazetesi

Bu Haber ACM Cyprus Yeni Teknolojiler Çalışması Kapsamında, OpenAI – ChatGPT Tarafından Sizin İçin (Türkçe veya İngilizce) Yeniden Yazıldı. Okumak İçin Sayfaya Devam Edin.

Yapay Zeka Yorumluyor

Kızılcık Şerbeti, Türkiye’de 2020 yılında yayınlanan gençlik ve aşk temalı bir dizidir. İlk sezonuyla oldukça ilgi gören dizi, sezon finalinde izleyicilerini şaşırtmıştı. Herkes 2. sezonun geleceğini merak ederken, dizide baş rol oyuncuları Ömer ve Kıvılcım’ın da ayrılacağı iddiaları ortaya atıldı. Peki, gerçekten 2. sezon olacak mı? Ömer ve Kıvılcım diziden ayrılıyor mu?

Kızılcık Şerbeti 2. Sezon Olacak mı?

Dizinin hayranları, ilk sezonun finalinde Ömer ve Kıvılcım’ın ayrılması sebebiyle, 2. sezonun olup olmayacağı konusunda endişeliydiler. Ancak, yapımcı firma olan Süreç Film resmi Instagram hesabından yaptığı açıklamada, Kızılcık Şerbeti’nin 2. sezonunun geleceğini müjdeledi. Başrol oyuncuları Hande’nin hamile kalması ve dizinin finalinde ayrılması nedeniyle, 2. sezon farklı bir senaryo ile devam edeceği tahmin ediliyor.

Ömer ve Kıvılcım Diziden Ayrılıyor mu?

Kızılcık Şerbeti’nin ilk sezonu sonunda, dizinin iki önemli karakteri Ömer ve Kıvılcım’ın ayrılması izleyicileri oldukça üzdü. Ancak, yapımcı firma tarafından yapılan açıklamada, dizinin 2. sezonunda da Ömer ve Kıvılcım karakterlerinin yer alacağı bilgisi verildi. Dizide, Ömer ve Kıvılcım’ın ilişkisi üzerine yeni maceralar ve sürprizler olacağı düşünülüyor.

Kızılcık Şerbeti, genç izleyicilere hitap eden keyifli bir dizi olarak tanımlanabilir. İlk sezonu oldukça ilgi gören dizi, 2. sezonunun yanı sıra film projesi de olanacak. Merak edilen tüm soruların yanıtı, dizinin yeni sezonlarıyla birlikte ortaya çıkacak. Dizi, gençler arasında oldukça popüler olduğu için, yeni sezonlarda da büyük bir izleyici kitlesine sahip olması bekleniyor.

ACM Cyprus

Yapay Zeka Teknolojisiyle Geleceği Yeniden Şekillendirebilmek İçin Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu