Sinema/Dizi/TV

Kızılcık Şerbeti dizisinin başarısı hakkında ünlü yönetmenin açıklaması.

Show TV’de Cuma akşamları yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisinin 29. bölümü, 9 Haziran Cuma akşamı ekranlarda olacak ve sezon finali yapacak. İkinci sezon öncesinde izleyicilerin merakını arttıracak bir finalle sona ereceği tahmin ediliyor. Dizinin oyuncuları ve ekibi, yayınlanacak olan sezon finalinin çok özel olacağına dair açıklamalar yaparak izleyicileri heyecanlandırdı.

Dizinin başarısında rol oynayan önemli isimlerden biri de yönetmen Hakan Kırvavaç. Kızılcık Şerbeti ekibiyle birlikte veda yemeğinde yer alan Kırvavaç, projenin başarısının sırrını ekip uyumu, senaryo başarısı ve güzel bir set ortamı olarak açıkladı.

Kızılcık Şerbeti, ilk başladığı dönemde iyi reytingler elde etse de, Nursema karakterinin senaristler tarafından öne çıkartılması sonrasında daha fazla ilgi gördü. Ceren Karakoç’un canlandırdığı Nursema karakterinin toplumsal karşılığı yüksek olması ve Karakoç’un karakteri ekrana güçlü bir şekilde yansıtması, dizinin başarısında önemli rol oynadı. Kızılcık Şerbeti, haftalarca Yalı Çapkını gibi güçlü rakiplerin karşısında AB ve ABC1 kategorilerinde çift haneli oranlara ulaşarak birincilikler aldı.

Son zamanlarda Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’ndan alınan cezanın etkisiyle, Kızılcık Şerbeti artık Cuma akşamları birincilikler elde edemiyor. Ancak yönetmen Kırvavaç’ın da belirttiği gibi, ikinci sezonda her şey yeniden değişebilir. Ekibin birbirine olan uyumu ve senaryonun başarısı, Kızılcık Şerbeti dizisini sezonun en iyi yapımlarından biri haline getirdi.

Kaynak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu