Magazin

Klinik psikolog Esra Ezmeci’ye gelen mesaj şoke etti! Kendisine tecavüz eden kişiyle…

Fulya ile Umudun Olsun programıyla tanınan ve zaman zaman da Nur Viral’e katılan Esra Ezmeci, sosyal medya hesabından, takipçilerinden gelen soruları cevaplamaya devam ediyor.

Klinik psikolog Ezmeci gelen soruları paylaşarak fikirlerini takipçilerine ulaştırıyor. Esra Ezmeci’ye gelen son mesaj ise kan dondurdu.

Ezmeci’ye mesaj atan bir takipçi “Eşim zorla kaçırdı beni yani tecavüzcümle evlendim 15 yıl oldu hâlâ nefret ediyorum ne yapayım ben?” sorusuyla şoke etti.

ESRA EZMECİ’DEN TAVSİYE

Esra Ezmeci bu soruyu paylaşarak “Bu sizin için travmatik bir durum. Maalesef bazen şartlar bu şekilde insanı hiç hak etmediği bir durum içine sokabilir. Bu konuda psikolojik destek alabilir ayrıca size meslek olabilecek kendinize iyi hissedeceğiniz alanlarda kendinizi geliştirip istediğinizde özgürce hareket edebileceğiniz bir duruma gelebilirsiniz. Odak noktanızı kendinizi geliştirmeye verebilirsiniz” dedi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Oyunculuğu bırakıp ülkeyi terk etmişti! Seçim yorumuyla dikkat çektiOyunculuğu bırakıp ülkeyi terk etmişti! Seçim yorumuyla dikkat çekti
Tuğba Ekinci oy istedi! "Gece 24.00'den sonra..."Tuğba Ekinci oy istedi! “Gece 24.00’den sonra…”
Yeni evlenmişlerdi! Son pozu şaşırttıYeni evlenmişlerdi! Son pozu şaşırttı 

Pools Plus Cyprus


Kaynak: MyNet/CNN

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu