Magazin

Kübra Doğru Ünlü yazdı! Camdaki Kız yeni bilinmezleri ile Hayri ve Metin!

HAYRİ NE YAPACAK?
Boşanmaya en çok sevine Hayri, Nalan ile ilerleyen günlere dair hayaller kurmaya başladı. Ancak Türkan’ın çocuklarla birlikte çıkıp gelmesi hayallerini ertelemesine sebep oldu. Sevincini yaşayamayan Hayri, Türkân ve çocuklara adapte olmaya çalıştı.

METİN DURMUYOR!
Yaşadıklarından sıyrılıp, mutlu günler doğru ilerlemeye çalışan Nalan’ın peşini Metin bırakmadı. Safiş’e verdiği mektuplara henüz vakıf olmadığını düşündü. Yeni planını hayata geçirdi. Soluğu kaldıkları evin kapısında aldı. Yeni hayatını renkli ve istediği gibi yaşaması için bir resim boya seti ile Nalan’ın karşısına çıkan Metin, varlığını unutturmadı.

SEDAT İNTİHAR MI EDECEK!
Nalan ile boşanmasını kabullenmiş gibi gösteren Sedat ise depreSİP davranışlarıyla herkesi üzemeye devam etti. Basın açıklamasının ardından Nalan’ı hayatından çıkaramadı. Nalan’ı takip için bir adam tuttu. Annesi ile Nalan’ın boşanma ardına buluşmasını öğrendikten sonra evi basan Sedat duyduklarına şaşırdı. Herkesin tepkisini alan ve iyice yalnızlaşan Sedat daha kötü bir teşebbüste bulundu. Nalan’dan boşanmayı kabul edemeyen Sedat acısıyla baş edemedi ve intihar teşebbüsüne girişti.

BOŞANMADAN SONRA HAYRİ İLE İLK BULUŞMA!
Nalan için yasak aşkında tüm engeller kalktı. Hayri ise hem Nalan’ın boşanmasından hem de yeni işe başlamasından dolayı oldukça mutlu. Hayri ve Nalan boşanmanın ardından ilk kez bir araya geldi.

TÜRKAN GÖRDÜKLERİ KARŞISINDA NELER YAPACAK!
Camdaki Kız’ın bu haftaki son bölümünde evde kocasının dönüşünü bekleyen Türkan, dışarı çıktığı sırada Hayri ve Nalan’ı birlikte gördü.
Nalan, Türkan’ın varlığından habersiz ve keyfi yerinde. Hayri ve Nalan, uzun günün gecesinde hiçbir şekilde görüşemeyince Nalan soluğu, Hayri’nin evinde aldı. Sokak başında Hayri ile karşılaşan Nalan kısa bir konuşma ile günün özetini aktardı. Kendisine küstüğünü düşündüğü Hayri’nin ise kendisine küsmediğini, telefonun arızalandığını söyledi.

TÜRKAN; NALAN’I GÖRDÜ!
O sırada çöp dökmek üzere Hayri’nin evinden dışarı çıkan Türkan kocasının başka bir kadınla sokak ortasındaki samimi haline anlam veremedi. Kafası karışan Türkan bakalım ilerleyen bölümlerde bu durum karşısında nasıl bir tutum sergilemeye başlayacak?

 

Pools Plus Cyprus


Kaynak: MyNet/CNN

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu