Magazin

Kurtlar Vadisi’nde Polat Alemdar’ın en güvendiği isimdi! Abdülhey’in son halini görenler tanıyamadı

Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar’ın sağ kolu olarak izlediğimiz Abdülhey karakterini canlandıran Kenan Çoban’ın son halini görenler gözlerine inanamıyor. Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da ‘Fahri’ karakterine hayat veren ünlü oyuncu yeni projelerle izleyicisinin karşısına çıkmaya devam ediyor.

Polat Alemdar’ın Memati’den sonra en çok güvendiği adamı Abdülhey, farklı tarzı ve sempatik tavırları ile gönüllere taht kurmuştu. Dizinin 30. bölümünde Polat Alemdar ile Abdülhey’in tanışması bir çakmak isteme sahnesiyle başlamıştı.

Abdülhey 2

Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da ‘Fahri’ karakterini canlandıran oyuncu TRT için çekilen Teşkilat-ı Mahsusa Trablus dizisinin kadrosunda yer aldı.

Abdülhey 3

Elazığ doğumlu Kenan Çoban, 22 Ocak 1975 yılında dünyaya geldi. İlkokul ve lise eğitimini Elazığ’da tamamlayan Çoban, Antalya ve Ankara’da spor işletmeciliği yaptı.

Abdülhey 4

İlk televizyon deneyimini ‘Kurtlar Vadisi’ isimli dizide canlandırdığı ‘Abdülhey ‘rolüyle yaşayan başarılı oyuncu, bu diziyle tanındı.

3333

2011 yılında ilk evliliğini Dilek Özkan ile yapan Kenan Çoban, 5 ay sonra boşandı. İkinci evliliğini ise 2017 yılında Helin Nazlı Çoban ile yaptı.

44444

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Müge Anlı'da dehşete düşüren detay! Duyanlar kulaklarına inanamadı: Pompalı tüfeği alıp...Müge Anlı’da dehşete düşüren detay! Duyanlar kulaklarına inanamadı: Pompalı tüfeği alıp…
Survivor’ın yıldızı ile sevgili! Dudak dudağa pozSurvivor’ın yıldızı ile sevgili! Dudak dudağa poz
Ölen fenomenin hesabından yapılan paylaşım gündemdeÖlen fenomenin hesabından yapılan paylaşım gündemde 

Pools Plus Cyprus


Kaynak: MyNet/CNN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu