Türkiye

Kuzey Marmara Otoyolu’nda Zincirleme Kaza: Çok Sayıda Yaralı Var

İstanbul’un Kuzey Marmara Otoyolu Çatalca istikametinde meydana gelen zincirleme kaza büyük bir şok etkisi yarattı. Olayda, Türk Havayolları’na ait işçi servisi de dahil, birçok araç zincirleme olarak çarpıştı. Çok sayıda kişi yaralandı. Trafik akışı tek şeritten sağlanıyor.

Kaza, Yassıören mevkisinde gerçekleşti. Olayın ardından bölgeye sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Ekipler, yaralılara müdahale ederken, mahsur kalan araçların kurtarılması için çalışmalar başlatıldı.

Kaza nedeniyle trafik akışı tek şeritten sağlanırken, araç yoğunluğu da arttı. Sürücülerin tedbirli ve dikkatli olmaları gerekiyor. Kazanın kesin nedeni henüz tespit edilemedi.

Yaralıların durumları hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak, sağlık ekiplerinin müdahalesi devam ediyor. İstanbul Emniyeti de olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kaza, trafik kurallarına uymak ve emniyet şeridini kullanmak gibi önemli konulara dikkat çekiyor. Sürücülerin bu konularda daha bilinçli olmaları, benzer olayların yaşanmaması için büyük önem taşıyor.

Kaynak

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu