Kıbrıs

Lapta’da Hill Top Restoran ve Tır Aracında Yangın Çıktı – BRTK

Lapta Turgut Reis Sokak’taki Hill Top Restoran’da Bugün Çıkan Yangın Sonucunda Restoran Tamamen Yandı

Polis Basın Subaylığı tarafından yapılan açıklamaya göre, Lapta Turgut Reis Sokak’taki Hill Top Restoran’da bugün sabah saatlerinde çıkan yangın sonucunda restoran tamamen yandı. Yangın, soğuk meze bölümünde bulunan elektrik panosunun kısa devresi sonucunda meydana geldi ve itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Yangın sırasında restoranın yanında bulunan 2 adet hurma ağacı da kısmen zarar gördü.

Geçitkale-Tatlısu ana yolunun Mersinlik Piknik alanı yakınlarında ise dün saat 13.30 sıralarında seyir halindeki HC 692 plakalı tır aracında yangın çıktı. Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Arif Bayır kullanımındaki araçta, kabin altında bulunan yağlı elyaf kaplamanın sıcak egzoz ve turboya temas edip alevlenmesi sonucu yangın meydana geldi. Araç sürücüsü tarafından söndürülen ve itfaiye ekipleri tarafından soğutulan aracın alt kabin elyafları yandı.

Polis, her iki yangına ilişkin soruşturmaların sürdürüldüğünü belirtti. Olaylarla ilgili detaylı bilgi ve gelişmelerin takip edilmesi önemlidir.
 

Pools Plus Cyprus

Bu haber
bu kaynaktan alınarak ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu