Kıbrıs

Lefkoşa’daki markete yasal işlem!

 

Hostinger Lefkoşa’da Market Saatine Uymadığı İçin Kapatıldı!

Lefkoşa’da faaliyet gösteren bir market, Polis ekipleri tarafından yapılan kontrolde, işletme kapatma saatine uyulmayarak marketin faaliyette olduğu tespit edildi. Polis Basın Bültenine göre, bu sabah saat 03.15’te bahse konu market işletmecisi aleyhinde yasal işlem başlatılırken, soruşturma devam ediyor.

Aynı gün Gelincik’te ise bir kahvehanede izinsiz alkollü içki satışı yapıldığı belirlendi. Polis ekipleri tarafından yapılan kontrollerde, işletmenin geçerli alkollü içki satış ruhsatına sahip olmadığı halde muhtelif markaların alkollü içkilerini izinsiz olarak sattığı tespit edildi. Kahvehane işletmecisi hakkında yasal işlem başlatılırken, soruşturma devam etmektedir.

Bu tür durumların önüne geçmek için işletmelerin ilgili kurallara uyum göstermeleri ve gerekli izinleri almaları önem taşımaktadır. Polis ekipleri anayasal düzeni korumak ve vatandaşların güvenliğini sağlamak adına benzer denetimlerini sıkı bir şekilde devam ettirecektir.
 

Pools Plus Cyprus

Bu haber
bu kaynaktan alınarak ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu