Kültür & Sanat

LTB-EMAA Bahar dönemi kursları başlıyor – BRTK

blank

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) ve Akdeniz Avrupa Sanat Derneği (EMAA) işbirliği ile düzenlenen bahar dönemi kursları 4 Mart Cumartesi günü başlıyor.

LTB’den verilen bilgiye göre, kayıtları yarın başlayacak kurslar, farklı yaş gruplarındaki çocuklar için düzenlenirken, çocukların okul dışındaki zamanlarını eğitici ve keyifli bir şekilde değerlendirmelerine ve becerilerini geliştirmelerine olanak sağlanıyor.

Kayıtlar mesai saatleri içerisinde LTB Dış İlişkiler Birimi’nden yapılacak. 2 ay sürecek ve EMAA binasında gerçekleştirilecek kurslar için ayrıntılı bilgi mesai saatleri içerisinde 22 85221 (dahili 1328) numaralı telefondan alınabilir.

Yeni dönem kurs kategorileri “Çocuk Atölyesi ile Resim Atölyesi” olarak belirlendi. Kurslar 6 ile 8 ve 9 ile 11 yaş arasındaki çocuklara yönelik olarak gerçekleştirilecek.

Çocuk Atölyesi: Eğitmen Ozan Özgenler. Her Cumartesi 10:00-11:00 (6-8 yaş), 11:30-12:30 (9-11 yaş).

Resim Atölyesi: Eğitmen Ülviye Karabaşak. Her Cumartesi 13:30-14:30 (6-8 yaş), 15:00- 16:00 (9-11 yaş).”

Kaynak: BRTK

Bir Cevap Yazın

Diğer Haberler

blank
Kültür & Sanat

Suriyeliler acılarını bu kez deprem enkazına resmetti

Suriyeli grafiti sanatçıları, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Afrin ilçesinde yıkılan bir binanın duvarına felaketin ülkelerinde yol açtığı yıkım ve acıları
blank
Kültür & Sanat

Blake Lively yıllar önce Mean Girls kadrosu seçmelerinde sınıfta kaldı

Blake Lively‘nin yıllar önce ünlü gençlik dizisi Mean Girls’ün (Kötü Kızlar) kadrosuna girme şansını nasıl kaçırdığı ortaya çıktı. 2004 yapımı
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com