Türk Dünyası

Malezya’da Bishkek – Kuala Lumpur uçuşu görüşmeleri devam ediyor

Bishkek ile Kuala Lumpur Arasında Doğrudan Uçuşlar İçin Müzakereler Devam Ediyor

15 Haziran 2024, Bishkek – 24.kg haber ajansına göre, Bishkek ile Kuala Lumpur arasında doğrudan bir uçuşun açılması üzerine müzakereler Malezya’da devam ediyor. Manas Uluslararası Havaalanı AŞ basın servisinin bildirdiğine göre, Kırgız delegasyonu Malezya havacılık otoriteleri, önemli havayolları yöneticileri ve Kuala Lumpur Uluslararası Havaalanı temsilcileri ile buluşmayı planlamıştır.

Kırgızistan Cumhuriyeti delegasyonu, ülkenin sivil havacılık alanındaki gelişmeleri hakkında bir sunum yapmış, Malezya havayollarına Beşinci Özgürlük Hakkı’nın sağlanmasını onaylamış ve onlara Bishkek’i aktarma noktası olarak kullanma imkanı tanımış, ayrıca ülkenin turizm potansiyelinden bahsetmiştir.

Malezya tarafı, kendi havayollarının iki ülke başkentleri arasında yolcu ve kargo taşımacılığı yapmaya teşvik etmeye hazır olduğunu doğrulamıştır. Taraflar, Kırgızistan ile Malezya arasındaki hava hizmetleri üzerine hükümetler arası anlaşmada gerekli değişiklikleri yapmaya karar vermiştir.

Bu haber ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

Kaynak

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu