Magazin

MasterChef’te gerginlik tırmandı! Somer Şef sert çıktı: “Kararı bize bırakın”

MasterChef All Star’da Koyun Temalı Yemek Yarışması

MasterChef All Star programında, kırmızı ve mavi takımlar arasında koyun temalı yemekler yapma yarışması düzenlendi. Takımlar, verilen süre içinde beş farklı yemeği tamamlamaya çalıştı. Ancak mavi takımın yemeği tamamlamasının ardından şefler arasında bir gerginlik yaşandı.

TV8 kanalının sevilen yarışmalarından biri olan MasterChef All Star, büyük bir heyecanla devam ediyor. 2018-2022 yılları arasında programda yer almış başarılı yarışmacılar, şimdilerde MasterChef All Star şampiyonu olmak için mücadele ediyorlar.

Programda, 100.000 TL’lik ödül oyunu oynandığı gece, Somer Şef ve mavi takım kaptanı Eda arasında bir gerginlik yaşandı. Mehmet Şef, Eda’ya “Sizin patlıcan vardı, ona ne oldu?” diye sordu. Bu soru üzerine Eda sinirlendi ve “Ben delireceğim. Tamam şefim, bana bir şey sormayın” şeklinde tepki gösterdi.

Konuyla ilgili olarak Somer Şef de dahil oldu ve yarışmacılara sert çıkarak, “Bizim adımıza karar vermeyin. Biz size söyleriz, kabul edip etmediğimizi” dedi.

Sosyal medya kullanıcıları ise konuyla ilgili farklı görüşlerini dile getirdi. Bazıları Eda’nın haklı olduğunu düşünürken, diğer bazıları ise şeflere hak vererek Eda’nın kaptanlık yapamadığını ifade etti.

MasterChef All Star programı büyük bir heyecanla devam ederken, kıyasıya mücadeleler ve gerginlikler de izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Yarışmanın ilerleyen bölümlerinde neler yaşanacağı ise merak konusu.

Kaynak: [1] [1] “https://www.mynet.com/masterchef-all-star-da-kirmizi-ve-mavi-takimlar-arasinda-gerginlik-yasandi-101852906451”

Kaynak

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu