Sinema/Dizi/TV

“Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık”tan Yeni Fragman! – Haberler

20th Century Studios ve Disney, “Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık” (Kingdom of the Planet of the Apes) filminin ikinci fragmanını Super Bowl gecesinde yayınladı.

2017’nin üçlemesini sonlandıran “Maymunlar Cehennemi: Savaş” filmindeki olaylardan yıllar sonra geçen hikayede William H. Macy, Owen Teague, Freya Allan, Peter Macon, Eka Darville, Dichen Lachman ve Kevin Durand rol alıyor. Filmin yönetmenliğini ise “The Maze Runner” üçlemesine imza atan Wes Ball yapıyor.

Sezar’ın halkını bir vahaya getirdiği zamandan bu yana çok sayıda maymun topluluğu büyümüştür ve aynı zamanda insanlar vahşi bir varoluşa indirgenmiştir. O zamandan bu yana bazı gruplar Sezar’ın adını hiç duymamışken, diğerleri onun gelişen imparatorluklar kurma öğretisini çarpıtır.

Bu ortamda, bir maymun lider, insan teknolojisinden arta kalanları bulma çabasıyla diğer grupları köleleştirmeye başlar. Klanının ele geçirilmesini izleyen başka bir maymun ise arayışının anahtarı olan genç bir insan kadınla birlikte özgürlüğü bulmak için bir yolculuğa çıkar. Ancak onun da kendi planları vardır.

Geçtiğimiz yıl Sidney’de çekilen filmin senaryosunu Josh Friedman, Rick Jaffa, Amanda Silver ve Patrick Aison yazdı.

Kaynak

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu