Magazin

Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil imaj tazeledi! Son haline yorum yağdı

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar’ın evliliğinden dünyaya gelen Yasmin Erbil, sosyal medya paylaşımlarıyla ilgi çekiyor. Diğer kardeşlerinin aksine oldukça gündeme gelen Yasmin Erbil en az anne-babası kadar magazinde yer alıyor.

Sosyal medyada oldukça aktif olan Yasmin Erbil iddialı ve cesur paylaşımlarıyla çok konuşuluyor. Bir süredir ‘Survivor’ yarışmasıyla ünlenen Yiğit Poyraz ile aşk yaşayan ünlü isim bu defa imaj değişikliğiyle gündeme geldi.

Sarı saçlarından vazgeçen Yasmin Erbil saçlarını koyu renge boyattı. Ünlü ismin son haline sosyal medyada beğeni ve yorum yağdı.

Yasmin Erbil 2

Erbil’e; ‘Yeni saçlar çok güzel’, ‘Saçların çok yakımış’, ‘Harika olmuşsun’ gibi yorumlar yapıldı.

Yasmin Erbil 3

Yasmin Erbil, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in ikinci evliliğini yaptığı ünlü oyuncu Nergis Kumbasar’dan 2 Aralık 1995 tarihinde dünyaya gelen küçük kızıdır.

Yasmin Erbil 4

1989 yılında dünya evine giren Mehmet Ali Erbil ile Nergis Kumbasar çifti, kızları Yasmin dünyaya geldikten bir yıl sonra boşandılar.

Yasmin Erbil 5

Yasmin Erbil, Saint Benoit Fransız Kız Lisesi’nde eğitim görmüştür.

Yasmin Erbil 6

Yasmin Erbil’in, Mehmet Ali Erbil’in ilk evliliğinden olan Sezin Erbil adında kendinden 13 yaş büyük ablası ve yine Mehmet Ali Erbil’in Tuba Coşkun ile yaptığı son evliliğinden dünyaya gelen Ali Sadi adında kendinden 11 yaş küçük erkek kardeşi vardır.

Yasmin Erbil 10

Yasmin Erbil 8

Yasmin Erbil 7

Günün Magazin olayları
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
'Laz kızı' lakaplı kadın dekolte vermek isterken düğmesi patladı! Bomba anlar‘Laz kızı’ lakaplı kadın dekolte vermek isterken düğmesi patladı! Bomba anlar
Bir anda yere yığıldı! Nasıl kurtulduğunu duyanlar şaşırdıBir anda yere yığıldı! Nasıl kurtulduğunu duyanlar şaşırdı
Hikayesi şaşırttı! 3 aylıkken evlatlık verilmiş, yıllarca Paris'te yaşamışHikayesi şaşırttı! 3 aylıkken evlatlık verilmiş, yıllarca Paris’te yaşamışKaynak

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu