Türk Dünyası

Meral Akşener, Meclis’e Yakın Ofis Kiraladı – Son Dakika Haberleri

İYİ Parti’de Meral Akşener’in Erdoğan Görüşmesi Sonrası Yeni Gelişme

İYİ Parti’de eski genel başkan Meral Akşener’in, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesinin yankıları sürüyor. Akşener sessizliğini korurken yeni bir gelişme yaşandı. Meral Akşener, Ankara’nın Çankaya ilçesindeki Cinnah Caddesi”nde bir çalışma ofisi tuttu. Ofis, TBMM’ye oldukça yakın bir noktada bulunuyor.

AKBURAK’A UYARIDA BULUNULACAK
İYİ Parti İstanbul Milletvekili Burak Akburak, “Akşener devlette göreve hazır. Cumhurbaşkanı yardımcılığı teklifi olursa değerlendirilir.” demişti. Genel Başkan Dervişoğlu, “Sayın Genel Başkan’ın kendisine yakın olduğunu bildiğimiz kişilerin bazı açıklamalar yapılmış olmasını herkes kadar yadırgıyorum. Rahatsız edici buldum; çünkü söz söylemeye mezun olmayan kişilerin ancak memur tayin edilerek yapacağı açıklamalardır bunlar. Dolayısıyla ben onları görmezden gelemem, onlara karşı da kayıtsız kalamam. Sanki partinin içerisinde bir problem varmış izlenimi yaratılmasına da müsaade edemem” tepkisini gösterdi.

İYİ Parti kulislerinden edinilen bilgiye göre, Burak Akburak’a uyarıda bulunulacak.

Bu haber bu kaynaktan alınarak ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

Kaynak

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu