Magazin

Mert Yazıcıoğlu’nun yarı çıplak pozları sosyal medyayı karıştırdı! Yorum yağdı… “Dilan Çiçek Deniz’in evi mi?”

Son olarak Darmaduman isimli dizide rol alan genç oyuncu Mert Yazıcıoğlu, 4 yıldır aşk yaşadığı Afra Saraçoğlu ile yakın zamanda ayrıldı. Bu ayrılık haberinin ardından Yazıcıoğlu’nın Dilan Çiçek Deniz’le aşk yaşamaya başladığı haberleri magazin gündemine bomba gibi düştü.

Kısa süre önce İzlandalı nişanlısı Thor Saevarsson ile yollarını ayıran Dilan Çiçek Deniz ile Mert Yazıcıoğlu birbirlerini tanımaya başladıklarını kabul ettiler. Deniz, haklarında çıkan aşk iddiasını doğrulamış ve “Birbirimizi tanıma aşamasındayız” demişti.

Bu açıklamadan kısa bir süre sonra, Mert Yazıcıoğlu’nun sosyal medya hesabından paylaştığı pozlar sosyal medyanın gündemine oturdu. Çünkü bu samimi pozların Dilan Çiçek Deniz’in evinde çekildiği iddia edildi…

İkilinin sıkı takipçileri perdelerden, camlardan ve koltuklardan Mert Yazıcıoğlu’nun poz verdiği bu evin Dilan Çiçek Deniz’e ait olduğunu söylediler.

Mert Yazıcıoğlu 2

Sosyal medyada; ‘Dilan’ın evi burası’, ‘Dilan’ın evinde oluşu deli gibi kıskandım’, ‘Afra’yı çabuk unuttu’ gibi yorumlar yapıldı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Sosyal medya hesabından fotoğraflar paylaştı! Yorum yağdı... İtalyan oyuncu Michele Morrone Hatay'da depremzedeleri ziyaret ettiSosyal medya hesabından fotoğraflar paylaştı! Yorum yağdı… İtalyan oyuncu Michele Morrone Hatay’da depremzedeleri ziyaret etti
Ece Üner'den Vali Doğan'ın istifa kararı için dikkat çeken yorum!Ece Üner’den Vali Doğan’ın istifa kararı için dikkat çeken yorum!
Acun Ilıcalı'nın ilk eşi güzelliğiyle büyüledi! Acun Ilıcalı’nın ilk eşi güzelliğiyle büyüledi! “Hepsini cebinden çıkarır” 

Pools Plus Cyprus


Kaynak: MyNet/CNN

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu