Türkiye

MSÜ sınavı başvuruları ne zaman? ÖSYM 2023 MSÜ sınav tarihi ve başvuru ücreti

blank

MSÜ başvuruları için geri sayım başladı. 2023 Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı kapsamında başvurular önümüzdeki günlerde ÖSYM tarafından alınacak. Peki, başvurularda adaylardan ne kadar ücret talep edilecek ve sınav hangi tarihte yapılacak?

MSÜ 2023 GEÇ BAŞVURULARI NE ZAMAN?

ÖSYM AİS’te yer alan bilgilere göre Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı başvuruları 1 Mart – 6 Mart tarihleri arasında alınacak. Adaylar başvurularını ÖSYM’nin AİS sayfası üzerinden gerçekleştirebilecekler.

MSÜ SINAV BAŞVURU ÜCRETİ NE KADAR, KAÇ TL?

ÖSYM’nin 2023 yılında gerçekleştirilecek olan sınav için belirlediği ücret 130 TL olarak duyuruldu. Ödemeler ÖSYM’nin kartlı ödeme sistemi üzerinden yapılabilecek.

MSÜ SINAVI NE ZAMAN?

Kurumun sınav takviminde yer alan bilgilere göre MSÜ sınavı bu yıl 2 Nisan 2023 tarihinde yapılacak.

KYK yurt ücreti iadesi yapılacak mı? KYK yurt ücretleri ödenecek mi?

KYK yurt ücreti iadesi yapılacak mı? KYK yurt ücretleri ödenecek mi?Kaynak: NTV/CNN

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Haberler

blank
Türkiye

Deprem bölgesinde alacaklı idarelere ödenecek borçlar ertelendi – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Depremden etkilenen illerdeki alacaklı idarelere ödenecek borçlar ertelendi. Konuya ilişkin Cumhurbaşkanı Kararı, Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Kararla, “asrın felaketi”
blank
Türkiye

Mazot ve gübre desteği ne zaman yatacak, bu ay yatar mı? Tarım ve Orman Bakanlığı açıkladı – Son Dakika Ekonomi Haberleri

AÇIKLAMANIN AYRINTILARI Şubat ayı mazot ve gübre destek ödemeleriyle ilgili olarak Tarıım ve Orman Bakanlığı’nın resmi adresinde paylaşılan açıklama şu