Spor

Nadal’dan depremzedelere yardım – Son Dakika Spor Haberleri

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen depremzede çocuklar için Türkiye Tenis Federasyonu’nun (TTF) başlattığı, deprem bölgesindeki “Çocuklarımız Geleceğimizdir” projesinde kullanılmak üzere Menejer Bayram Tutumlu, Shakira’nın hediye etmiş olduğu gitarı, Rafael Nadal’ın gramdslam da kullanmış olduğu raket ve tişörtü, Popescu’nun 2000 yılında UEFA finalinde giymiş olduğu ayakkabıları açık arttırma ile satışa çıkaracağını duyurdu.

Tutumlu bu kampanya kapsamında yaptığı açıklamada, “Kampanya boyunca elde edilecek gelirin tamamını, Türkiye Tenis Federasyonumuz ile birlikte “Çocuklarımız Geleceğimizdir” projesi kapsamında Adıyaman’da tenis okullarının yapılmasını sağlamak üzere bağışlayacağım. Kampanya dışında kişisel olarak desteklerimi sürdüreceğimi de ayrıca belirtmek isterim” ifadelerini kullandı.

Nadal'dan depremzedelere yardım - 2Shakira’nın imzalı gitarı

Nadal paylaştığı videoda, “Sizlere destek için imzalı raketimi ve tişörtümü bağışlamak istiyorum. Umarım büyük felaketten sonra Türkiye’deki acıları azaltmaya bir faydası olur. Depremden etkilenen insanlara ve ailelere birlikte yardım ederek umut olabiliriz. Güçlü kalın.” ifadelerini kullandı. 

Nadal'dan depremzedelere yardım - 3Popescu’nun 2000 yılında UEFA finalinde giymiş olduğu kramponları. 
 

Pools Plus Cyprus


Kaynak: NTV/CNN

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu