Yaşam

Nazan Öncel’e Onur: Karşıyaka’da Sokağın Yeni İsmi!

 

Hostinger

“ÖNÜNDE GİDİP FOTOĞRAF ÇEKTİRECEĞİM”

Şarkıcı Aylin Aslım, Öncel’in paylaşımına yorum yaparak, “Ah! Ne güzel, ne tatlı, ne de harika bir haber ya! Önünde gidip foto çekilmek de bir hedef olarak notlarımıza yazılsın şimdi” dedi.

Nükhet Duru da “Yakışır, canım Nazan’ım, emeğin büyük, mesajların hep net yaşadın” diye yazdı.

Türk şarkıcı Aylin Aslım, müzisyen Öncel’in son paylaşımına ilgi çekici bir yorumda bulundu. Aylin Aslım, “Ah! Ne güzel, ne tatlı, ne de harika bir haber ya! Önünde gidip fotoğraf çekilmek de bir hedef olarak notlarımıza yazılsın şimdi” şeklinde konuştu.

Bir başka ünlü şarkıcı Nükhet Duru da Nazan Öncel’e destek mesajı gönderdi. Duru, “Yakışır, canım Nazan’ım, emeğin büyük, mesajların hep net yaşadın” ifadelerini kullandı.

Nazan Öncel, müzik dünyasında önemli bir isim olarak tanınmaktadır. Sosyal medyada yaptığı bir paylaşımla dikkatleri üzerine çeken Öncel, sektördeki arkadaşlarından da olumlu tepkiler almıştır.

Aylin Aslım ve Nükhet Duru gibi saygın müzik sanatçılarının bu yorumları, Nazan Öncel’in müzik kariyerindeki başarısını ve etkisini bir kez daha ortaya koymaktadır. Öncel, müziğe olan tutkusunu ve yeteneğini bir kez daha kanıtlamıştır.

Müzikseverler, Nazan Öncel’in önünde gidip fotoğraf çektirme fırsatını gözlemlemek için heyecanla beklemektedirler. Öncel’in bu enerjisi ve pozitif yaklaşımı, müzik dünyasına yeni bir soluk getireceğe benziyor.

Nazan Öncel’in başarılı kariyeri ve müzik tutkusuyla ilgili daha fazla bilgiyi takip etmek için, sanatçının sosyal medya hesaplarını ve müzik yayın platformlarını ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu