Sinema/Dizi/TV

“Ninja Kamplumbağalar: Mutant Kargaşası”ndan Dublajlı İlk Fragman Yayınlandı! – Haberler

Paramount Pictures and Nickelodeon, pizza sever kaplumbağaların beyaz perdeye geri dönüşünü müjdeleyen “Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası” filminden ilk fragmanı yayınlandı. Animasyon filmin Türkçe dublajlı ilk fragmanı da yayınlandı.

Film, yıllarca insanların dünyasından korunan kaplumbağa kardeşlerin, kahramanca davranışlarda bulunarak New York halkının kalbini kazanmak ve onların arasında normal gençler olarak kabul görüp yaşamak isteğiyle birlikte harekete geçmeleriyle başlıyor.

Onlar bu amaçta çaba gösterirken, onları halka tanıtma görevini üstlenen muhabir arkadaşları April O’Neil, gizemli bir suç örgütünü alt etmelerine yardım eder. Ancak çok geçmeden üzerlerine büyük bir mutant ordusu salındığında başlarından büyük işlere kalkıştıklarını görürler…

“Yeni nesil kahramanlar kanalizasyondan yükselecek!” sloganıyla sinema salonlarındaki yerini almaya hazırlanan filmin yapımcılığını, orijinal seslendirme kadrosunda da yer alan Seth Rogen üstleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Annie Ödül’lü, Oscar ve BAFTA adayı, Netflix yapımı “Ailem Robotlara Karşı” (The Mitchells vs. the Machines) filminin ortak yönetmeni Jeff Rowe oturuyor.

“Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası”nda Splinter Usta’yı Jackie Chan Seslendirecek

“Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası” 4 Ağustos’ta sinemalarda!

 

Pools Plus Cyprus

ACM CYPRUS


Kaynak: Beyazperde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu