Magazin

Ödül töreninde bir garip olay: Kazanmadığı ödülü yürüttü

expand

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre, adı açıklanmayan bir influencer, fotoğraf çektirmek bahanesiyle bir ödülü alarak kayıplara karıştı!

Oysa, “No7influencers Awards 2024” oldukça renkli başlamıştı. No7influencers Sosyal Medya Ajansı kurucusu Anıl Tiryaki’nin ev sahipliğini yaptığı gecenin sunuculuğunu Burcu Esmersoy, kırmızı halı töreninin sunuculuğu ise Ümit Karalar üstlenmiş ve birbirinden değerli içerik üreticileri ödüllendirilmişti.

Ödül töreninde bir garip olay: Kazanmadığı ödülü ‘yürüttü’

Temsili fotoğraftır.

Lazzoni Hotel’de düzenlenen yarışmanın son ödülü ise âdet olunduğu üzere katkılarından dolayı otele verilecekti. Ancak, kuliste ne kadar çok arandıysa da bu ödül bulunamadı!

Organizasyon yetkilileri son çare olarak kamera kayıtlarına baktı. Kayıtlarda, bir influencer’ın, girişte sergilenen ödüllerden birini alıp, fotoğraf çektirdiğini gören ekip, genç kadının ilerleyen saatlerde ödülle eve gittiğini de tespit etti.

Ertesi gün telefonda aranan influencer, ödülü ‘yanlışlıkla’ eve götürdüğünü söyleyerek iade etti. Lazzoni Hotel, ödülüne kavuşurken, benim aklım, adı gizlenen bu influencer’da… Kim olabilir?

Ödül töreninde bir garip olay: Kazanmadığı ödülü ‘yürüttü’

Ümit Karalar

Kaynak

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu