Türkiye

”Ölüm Tehdidi Aldım Ama Şikayetçi Değilim” dediği sabah kadar yaşadığı kâbus!

 

Hostinger Kadın ve Erkek Arkadaşı Arasında Çıkan Kavga Üç Kez Polis Müdahalesini Gerektirdi

Antalya’nın Kılıçaslan Mahallesi Kılıçaslan Parkı’nda yaşanan olayda, birlikte yaşayan R.G. (38) ve G.O. (32) çifti arasında para ve kıskançlık konusundaki anlaşmazlık kavgaya dönüştü. Tartışmanın şiddetlenmesi üzerine bekçi ve vatandaşlar müdahale ederek kadını darp etmek isteyen R.G.’yi durdurdu. Olay yerine çağrılan polis ekipleri R.G.’yi gözaltına almak istedi ancak R.G. kadına ölüm tehditleri savurarak direnmeye devam etti.

R.G.’nin tehditlerine karşılık kadının sakin tavrı dikkat çekti. Kadın, şikayetçi olmadığını belirterek polis ve bekçilerin düzenlediği tutanakla serbest bırakılmalarını sağladı. İki taraf el ele tutuşarak parktan ayrıldı.

Ancak yarım saat sonra parktan yine kavga ihbarı geldi ve polis ekipleri tekrar olay yerine gitti. Bu kez R.G. tekrar gözaltına alınırken kadının şikayetçi olmadığını belirtmesi üzerine serbest bırakıldılar.

İki kavganın ardından bir saat sonra yine aynı yerden kavga ihbarı alan polis ekipleri, yine aynı çifti kavga ederken buldu. Yine şikayet olmaması üzerine kadın ve erkek serbest bırakıldı.

Kadın ve erkek arasındaki sorunların devam ettiği görülen olayda, polis ekipleri sürekli müdahale etmek zorunda kaldı. Kadının sürekli şikayetçi olmaması ise dikkat çekici bir detay olarak kaydedildi.
 

Pools Plus Cyprus

Bu haber
bu kaynaktan alınarak ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu