Yaşam

Ömer’de Gamze’ye yeni kısmet! ‘Ömer sana hem kızıyorum hem üzülüyorum’

Star TV’nin yeni dizisi Ömer, 6 Mart Pazartesi akşamı 7. bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerini Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay’ın paylaştığı Ömer’in son bölümüne; Doktor Erdal’ın Gamze’ye talip olması ve Ömer’in Erdal ile buluşmaya giden Gamze’yi durdurmaya çalışması damga vurdu. İşte Ömer’in son bölümünde yaşananlar…

Shtisel adlı yabancı diziden ülkemize uyarlanan Ömer’de; Doktor Erdal’ın Gamze’ye talip olması, bunu kabullenemeyen Ömer’in yaptığı hamle dikkat çekti.
Ömer son bölümde, Tahir ısrarla Fatma Hanım ile konuşmak istediğini söyleyerek içeri girdi. Onun peşinden giden Ömer, Gamze ve Süreyya karşılarında Reşat’ı görünce şoke oldu.
Bunun üzerine Reşat Ademoğlu, Doktor Erdal Aksu’nun Gamze’ye talip olduğunu ifade etti. Duyduklarına çok sinirlenen Gamze, böyle bir şeyin olmayacağını söylerken annesi onu durdurdu. Misafirler gidince kendini banyoya kilitleyen Gamze, Erdal ile görüşmeyeceğini söyledi. Annesi ve Nuran’ın ısrarları sonrası çıkan Gamze, annesine “Ölürüm de o adamla görüşmem” dedi.
Süreyya’yı eve bırakıp dönen Ömer, Tahir’i kapıda görünce onunla konuşmak istese de Reşat engel oldu. Babasına “Bana bunu neden yaptın?” diye soran Ömer, Gamze’nin hayatını kararttığını ve kötülük yaptığını söyledi.
Annesinin ısrarına dayanamayan Gamze, Nisa ile dertleşip eve döndükten sonra bavulunu topladı. Tuna’yı da uyandırıp hazırlayan Gamze, tam gidecekken önce Nuran’a sonra annesine yakalandı. Annesine onun istediği gibi yaşamayacağını ve bu eve ait olmadığını söyleyen Gamze, Tuna’nın taşınmak istemesiyle vazgeçti.
Sabah Gamze işe giderken kapıda Ömer’i görünce şoke oldu. Olanı biteni konuşan ikiliden Ömer, Gamze’ye Erdal’la görüşmemesini söyledi. Bu arada Süreyya da Ömer ile kahvaltı yapmak için her şeyden habersiz sahilde onu bekledi.
işe Murat’ı da götüren Nisa, patronu bunu kabul etmeyince oğlunu da alıp çıktı. Ancak merdivenden inerken takılınca bebeğiyle birlikte düştü. Gözünü hastanede açan Nisa, hemen Ömer ile babasını aradı. Tahir’le birlikte hastaneye giden ikili, Nisa’yı iyi görünce rahat bir nefes aldı.
Doktor Erdal’ı aradığını söyleyen Reşat, onun gelip Murat’ın iyi olduğunu söylemesiyle çok mutlu oldu. Bu sırada Emine’yi hastaneye getiren Gamze, Erdal ile tanıştı.
Hastane çıkışına kardeşiyle birlikte gelen Süreyya, Reşat’a Ömer ile taksiyle döneceklerini ifade ederek onları eve yolladı. Gamze’nin de taksi beklediğini duyan Erdal, onları bırakmayı teklif etti.
Kapıya geldiklerinde Gamze ile sohbet eden Erdal, çok genç yaşta evlendiğini ve eşini kaybettiğini ifade etti. Ailesinin onu evlendirme isteğine Gamze’yi görene kadar sıcak bakmadığını söyledi. Gamze’nin bu izdivaca sıcak bakmadığını öğrenen Erdal, akşam birlikte yemeğe gitmeyi teklif etti. Gamze de bu teklifi kabul etti.
Nisa’nın zor durumda olduğunu fark eden Reşat, Emine’ye para verip onu alışverişe yollarken kızının çantasına da para bıraktı. Sonrasında Nisa’yı karşısına alan Reşat, ona Hakan’ın para yollayıp yollamadığını sordu. Başına gelenlerden utanan Nisa, yalan söylese de Reşat bunu fark etti.
Annesi ve Nuran’ın desteğiyle hazırlanan Gamze de Erdal ile buluşmaya gitmeden önce Nisa’ya yiyecek getirdi. Ona Erdal’la buluşacağını söyleyen Gamze, taksiye atlayıp gitti. Gamze ve Erdal’ın görüşeceğini duyan ve gidecekleri öğrenen Ömer, oraya gitti.
Bu sırada babasından izin alan ve kardeşiyle dışarı çıkan Süreyya, Ömer’i görünce onun yanına gitmek istedi. Süreyya’nın geleceğinden habersiz olan Ömer, Gamze’nin kolundan tutup “Yapamazsın Gamze. Olmaz” dedi.İkili gören Süreyya ve kardeşi şoke olurken Gamze de “Delirdin mi Ömer? Ne işin var burada?” ifadelerini kullandı.
Erdal’ın gelişi, Ömer’in Gamze’nin yanına gitmesine ve ona engel olmaya çalışmasına sosyal medyadan yorum yağdı. İşte o yorumlardan bazıları…”Tamam Gamze yapmasın da. Sen niye yapıyorsun o zaman Ömer?””Ömer sana hem çok kızıyorum hem de çok üzülüyorum””Tayanç Ayaydın hep bir yakışıklı, hep bir klas””Süreyya’nın kardeşi Ömer ve Gamze’yi gördü. Muhtemelen ya Süreyya’nın görmesini engelleyecek””Ömer Süreyya’nın elini tutup tutup Gamze’nin görüşmesini engelleme bari””Ömer bu ne cüret? Sen nişanlın ile ilgilen”
ÖMER 8. BÖLÜM FRAGMANI
 

Pools Plus Cyprus

ACM CYPRUS


Kaynak: NTV/CNN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu