Magazin

Omuz omuza gecesinde şaşırtan an! Altay Bayındır ve Acun Ilıcalı tanımadı! “Araştıralım kendisini”

Türk futbol camiasını tek çatı altında toplayan TFF’nin depremzedeler için başlattığı Omuz Omuza bağış gecesi bu akşam saat 20.00 itibarıyla televizyonların spor kanallarında ve radyolarda yayınlanmaya devam ediyor. Acun Ilcalı’nın sunuculuğunu üstlendiği gecede bağış yapan oyuncunun ismini tanımamalarının ardından Altay Bayındır ile kendisi arasında şaşırtan bir diyalog gerçekleşti.

“ARAŞTIRALIM KENDİSİNİ”

Omuz Omuza deprem ortak yayını ile Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen vatandaşlar için bağış toplanıyor. Spor camiasından ünlü isimlerin yer aldığı gecede Fenerbahçe kalecisi Altay Bayındır da bağış topladı.

Telefonla yayına bağlanarak bağış yapan isimlerin listesini sayan Altay Bayındır, “Bir oyuncu aradı, Halil İbrahim Ceylan. Oyuncu olduğunu söyledi kendisi. Onu araştırmak lazım. 900 bin TL bağışladı.” dedi

altay bağış gecesi

Bunun üzerine sunucu Acun Ilıcalı da “Araştıralım, teşekkür ediyoruz.” dedi. İsmi yanlış okunan oyuncunun Halil İbrahim Ceyhan olduğu düşünülüyor.

HALİL İBRAHİM CEYHAN

Şarkıcılık da yapan oyuncu Halil İbrahim Ceyhan, 2020 yılında ekranlara gelen Kanal 7’nin Emanet dizisinde ‘Yaman’ karakterini canlandırdı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Akasya Durağı’nın şoför Leyla’sı Ayça İnci son haliyle şaşırttı!Akasya Durağı’nın şoför Leyla’sı Ayça İnci son haliyle şaşırttı!
Ömer’in yıldızı Selahattin Paşalı’nın eşi güzelliğiyle mest etti!Ömer’in yıldızı Selahattin Paşalı’nın eşi güzelliğiyle mest etti!
Survivor’ın yıldızı ile sevgili! Dudak dudağa pozSurvivor’ın yıldızı ile sevgili! Dudak dudağa poz 

Pools Plus Cyprus


Kaynak: MyNet/CNN

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu