Sinema/Dizi/TV

Orlando Bloom, Karayip Korsanları’na Geri Dönmeye Sıcak Bakıyor! – Haberler

Bloom, Karayip Korsanları serisindeki Will karakterini yeniden ziyaret etmeyi çok istediğini söyledi.

Disney

Karayip Korsanları serisinde, demirci çırağından korsana dönüşen Will Turner karakterine hayat veren Orlando Bloom, seriye geri dönme fikrine sıcak baktığını söyledi. Toplamda 5 filmden oluşan ve dünya çapında 4.5 milyar dolardan fazla hasılat elde eden seride Will Turner karakteri, 2011 yapımı “Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde” haricinde tüm filmlerde yer aldı.

Will Turner, ana üçlemenin sonunda Uçan Hollandalı gemisinin kaptanı olarak lanetlenmişti ve karaya ayak basması yasaktı, ancak serinin 2017 tarihli son filmi “Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı”nda bu lanetinin kalktığını gördük.

Orlando Bloom, Parade ile gerçekleştirdiği yakın tarihli bir röportajında, eski rollerinden birini yeniden canlandırmak isteyip istemediği sorusuyla karşılaştı ve Uçan Hollandalı’nın kaptanı olarak okyanusun dibinde bu kadar uzun süre kaldıktan sonra “nasıl yüzeye çıktığını görmek ilginç olacağından” Will Turner’ı tekrar ziyaret etmeyi çok istediğini söyledi:

Biliyorsun, 10 yıl sonra geri dönüp The Hobbit‘te Legolas’ı oynama fırsatım oldu. “Bu çok eğlenceli!” demiştim. Çünkü o içinde bulunulması gereken harika bir yer ve bence Will çok harika. Will’in bugün nasıl göründüğünü görmek isterdim, çünkü o çok ciddi bir adamdı, ama bu noktada, yapabileceği kadar uzun süre okyanusun dibinde kaldıktan sonra, onu görmek, nasıl yüzeye çıktığını ve nasıl biri olduğunu görmek, ilginç olurdu.

Disney’in en karlı serilerinden biri olmasına rağmen, Karayip Korsanları’nın geleceği son zamanlarda şüpheli. “Salazar’ın İntikamı”nın yayınlanmasından bu yana “Karayip Korsanları 6” için yapılan planların askıya alınması, eski eşi Amber Heard’ın istismar iddialarının ardından serinin ana karakteri Kaptan Jack Sparrow’a hayat veren Johnny Depp ile yolların ayrılması, Margot Robbie merkezli spinoff filminin de rafa kaldırılması gibi nedenlerle, yeni bir Karayip Korsanları filminin gelip gelmeyeceğini tahmin etmek çok zor.

Margot Robbie’li “Karayip Korsanları” İçin Hala Bir Umut Var mı?

Bununla birlikte, serinin yapımcısı Jerry Bruckheimer’a göre, her iki proje de hala aktif olarak geliştiriliyor ve her biri Bloom’un katılımından yararlanabilir. Depp’in Jack Sparrow olarak dönüşü üzerinde asılı duran soru işaretleri bir yana, Bloom’un Will Turner’ı gelecekteki filmler ve öncesiyle bağı sağlamaktan sorumlu olabilir. Dahası, Bruckheimer “Karayip Korsanları 6″nın daha genç bir oyuncu kadrosuna sahip olacağını öne sürdüğü için Will’in oğlu Henry (Brenton Thwaites) de ileride daha önemli bir rol üstlenebilir.

Karayip Korsanları filmleri doğaüstü unsurları yoğun bir şekilde kullandığı için ölen denizcileri öbür dünyaya taşımaktan sorumlu Uçan Hollandalı’nın eski kaptanı, yeni korsan nesli için paha biçilmez bir bilgi kaynağı olacaktır. Sonuçta, Bruckheimer her ne planlamış olursa olsun, görünüşe göre Bloom, Karayip Korsanları’na potansiyel bir geri dönüş için fazlasıyla hevesli.

Yapımcı Jerry Bruckheimer Açıkladı: Johnny Depp, Jack Sparrow Rolüne Geri Dönecek Mi?

 

Pools Plus Cyprus


Kaynak: Beyazperde

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu