Türk Dünyası

Otobüste Kavga – Turkish News World – OpenAI Destekli Türk ve Dünya Haberleri

 

Hostinger Ankara’da Köpekle Otobüse Binme Tartışması!

Başkent Ankara’da Altıağaç- Ulus arasında sefer yapan 343 numaralı EGO otobüsünde ilginç bir olay yaşandı. Bir kişinin kucağında ağızlığı olmayan köpeğiyle otobüse binmek istemesi sonucu yolcular arasında tartışma çıktı. Yolcular, köpeğin otobüste olmaması gerektiğini belirterek vatandaşı otobüsten indirmek istedi. Ancak indirilen kişi, yolculara hakaretlerde bulununca olay daha da büyüdü.

Olay anı ise bir vatandaş tarafından cep telefonu ile kaydedilerek sosyal medyada paylaşıldı. Görüntülerde yaşanan tartışma net olarak görülüyor. Köpeğin kucağında otobüse binmesine tepki gösteren yolcular ile köpeği otobüste taşımak isteyen vatandaş arasında yaşanan gerilim herkesi şaşırttı.

Öte yandan görüntülerin ardından konuyla ilgili sosyal medyada yoğun bir şekilde tartışmalar başladı. Kimisi köpeğin otobüste olmaması gerektiğini savunurken, kimisi de köpeğin insanlarla birlikte seyahat edebileceğini dile getirdi.

Olayın ardından EGO otobüslerinden yapılan açıklamada, köpeğin otobüs kurallarına uygun bir şekilde seyahat etmediği için müdahalede bulunulduğu belirtildi. Yolcuların ve diğer canlıların güvenliğini korumak amacıyla bu tür durumlara müdahale edileceği vurgulandı.

Meteoroloji ise Ankara’da aşırı sıcakların süreceği konusunda uyarılarda bulunarak vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyardı. Son dakika haberlerini ve hava durumunu takip etmek için tüm vatandaşlarımızın gerekli önlemleri almaları tavsiye ediliyor.

Kaynak

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu