Kıbrıs

Polis olaylar: Alayköy’de hırsızlık

Alayköy’de, park halindeki bir aracın çalınarak hurdacıya satıldığı ortaya çıktı. Polis basın bültenine göre, araç sahibinin izni olmaksızın alınıp kullanılan salon aracın Alsancak’ta faaliyet gösteren bir hurdacıya sahtekarlıkla 10 bin TL karşılığında satıldığı belirlendi. Olayın polisin dikkatine gelmesi üzerine yapılan ileri soruşturma sonucunda, şüpheli olarak görülen D.A. (E-43) ve F.D. (E-51) tutuklandı. Soruşturma devam ediyor.

Lefkoşa’da ise Metehan sınır kapısında GKRY bölgesine geçmek isteyen M.K.’nin sahte bir araç sigorta poliçesi kullanarak kayıt temin ettiği tespit edildi. Sınır kapısında görevli memura sahte belge veren şüpheli tutuklandı. Soruşturma devam ediyor.

Güzelyurt’ta ise Mahsuni Kerten’den haber alınamadığı bildirildi. Kerten’in kaybolması üzerine polis soruşturma başlattı.

Haspolat Arıtma Tesisi’nin doğu kısmında meydana gelen yangın sonucunda çöpler, kuru otlar ve maki bitki örtüsü yanarak büyük bir alan zarar gördü. Yangının itfaiye ekipleri ve iş araçları tarafından kontrol altına alındığı ve söndürüldüğü belirtildi. Yangınla ilgili soruşturma devam ediyor.

Kaynak

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu