Türkiye

Restoran Haftası’nın 12. Yılı Başladı: Türkiye’nin İlk Gastronomi Festivali

Restoranların En Özel Haftası Başladı: Restoran Haftası!

Türkiye’nin önde gelen restoranları, yıllık düzenlenen Restoran Haftası için şimdiden hazırlandı. Bu özel hafta için “Paylaşacak Çok Şey Var” diyerek bireysel ve paylaşımlı menüler hazırlayan restoranlar arasında; Alaf 2tek, Alter Cadde, Banko Burger, Bansan, Beeves Grill & Brasserie, BigChefs, Boter, Broger, Chili’s Tex Mex, Chop’t, Coni&Co, Crazy Burger, Cro&Cups, Dem Moda, Draft Pub, Fireroom, Gram, Green Box, Helga, House of B., Hungry Vegan (Bundle Kitchen), İnkase, Just BBQ, Madera, Namp Burger, Need Coffee, Newcastle, Nove Garden, Pizza il Forno, Rebel, Rita Deli, Ronay’s Deli, Slices of the World Pizza, Snob Street Food, Tacoroll, Thales Cafe, Timboo Cafe, Yalı 77, Zapata Bakery ve Zapata Burger yer alıyor.

Restoran Haftası, aynı zamanda gastronomi tutkunları için vazgeçilmez bir fırsat. Hafta boyunca etkinlikler ve özel menüler düzenleyen restoranların listesi için www.restoranhaftasi.com adresini ziyaret etmek yeterli. Ayrıca hafta boyunca yapılan etkinlikleri takip etmek isteyenler, Instagram hesapları @restoranhaftasi ve @hellmannsclub’ı takip edebilirler.

Bu özel hafta boyunca restoranlar, en özel menülerini ve tadlarını paylaşıyor. Siz de bu şölene katılarak, damak tadınıza uygun lezzetleri keşfedebilir ve gastronomi deneyiminizi tazeleyebilirsiniz.

Kaynak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu