Sinema/Dizi/TV

Robert De Niro’lu Komedi Filmi “About My Father”dan Yeni Fragman – Haberler

blank

Başrollerini Sebastian Maniscalco ve Robert De Niro’nun oynadığı aile komedisi “About My Father”dan yeni bir fragman yayınlandı. Film, bir hafta sonu tatili için bir araya gelen çok farklı iki aileyi konu alıyor. Daha önce Martin Scorsese’nin “The Irishman” filminde birlikte rol alan Maniscalco ve De Niro’nun baba – oğul olarak rol aldığı filmin fragmanında, ikilinin komik uyumu dikkat çekiyor.

Fragman, yakında evlenmek üzere olan Sebastian’ın (Maniscalco) İtalyan göçmeni babası Salvo’yu (De Niro) müstakbel kayınvalidesinin 4 Temmuz barbeküsüne davet etmek için zor bir karar vermesiyle başlıyor. Sebastian’ın nişanlısının (Leslie Bibb) nazik, sevecen, sevgi dolu, destekleyici ve şefkatli ailesi Salvo’da olmayan her şeye sahiptir. Ancak farklılıklarına rağmen, bir araya gelen bu iki grup bir araya gelmenin ve onları bir “aile” olarak birbirine bağlayan şeyleri kutlamanın bir yolunu bulacaktır.

“About My Father”da, Maniscalco, De Niro ve Bibb’in yanı sıra Sex and the City’nin Samantha’sı Kim Cattrall, Anders Holm, Brett Dier ve David Rasche rol alıyor. Filmin senaryosu, Sebastian Maniscalco ve Austen Earl tarafından kaleme alındı. Yönetmenliği ise “Good Girls Get High”, “Work It” gibi filmlerle tanınan Laura Terruso üstlendi.

“About My Father” 26 Mayıs’ta sinemalarda!Kaynak: Beyazperde

Yorum Yapın

Diğer Haberler

blank
Sinema/Dizi/TV

Tom Hardy'den "Venom 3" Güncellemesi

Sony’nin Spider-Man Evreni’nin genişletme planları 2018’de “Venom” ile başladı ve 2021’de “Venom: Let There Be Carnage” ile devam etti. Serinin
blank
Sinema/Dizi/TV

Paul Mescal ve Melissa Barrera “Carmen” Fragmanında Romantik ve Ateşli! – Haberler

Film klasik Georges Bizet operasından uyarlandı. Benjamin Millepied’in yönettiği, Georges Bizet’in ikonik operasının serbest bir uyarlaması olan “Carmen”in ilk fragmanı
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com