Sinema/Dizi/TV

Robert Pattinson ve “Smile” Yönetmeni, Kült Korku Filmi “Possession”ı Yeniden Çekecek! – Haberler

 

Hostinger

Pattinson ve “Smile” (Gülümse) ile çıkış yapan Parker Finn, 1981 yapımı korku filmi “Possession”ın yeniden çevrimi için bir araya geliyor.

.

“Smile” (Gülümse) filmiyle çıkış yapan Parker Finn, uzaylı bölgesine doğru yeni bir maceraya atılıyor.

Yönetmenin, Polonyalı film yapımcısı Andrzej Żuławski’nin yazıp yönettiği, 1981 yapımı kült psikolojik doğaüstü korku filmi “Possession”ı (Saplantı) yeniden çekmek için Robert Pattinson’la sessizce iş birliği yaptığı ortaya çıktı.

Proje; A24, Netflix, Paramount, Sony ve Warner Bros. arasında ihale savaşının çıkmasıyla dikkatleri çekti. Kaynaklara göre proje henüz başlangıç ​​aşamasında, toplantılar bu hafta yapılacak ve diğer şirketler de projeyi satın almak üzere mücadeleye katılabilir.

Finn, senaryoyu yazacak, filmi yönetecek ve Bad Feeling adlı yapım şirketi aracılığıyla yapımcılığı üstlenecek. Pattinson da yapım şirketi Icki Eneo Arlo aracılığıyla yapımcılığı üstleniyor; filmde rol alıp almayacağı ilerleyen süreçte netleşecek. Ayrıca Zach Cregger’ın çıkış filmi “Barbarian”ın yapımına yardımcı olan Vertigo Entertainment’tan Roy Lee de filmin yapımcıları arasında yer alıyor.

Batı Berlin’de geçen “Possession”da Sam Neill, sahadan karısı (Isabella Adjani) ve oğlunun yanına dönen bir casusu canlandırdı. Kadının boşanmak istemesi ve çiftin sadece sadakatsizlik ve ihmal değil aynı zamanda cinayete, dokunaçlı bir uzaylı yaratığa ve görsel ikizlere dönüşen yıkıcı bir döngüye girmesiyle evlilik cephesinde hiçbir şey sakin değildir.

Film, Żuławski’nin kendi çökmekte olan evliliğine tepki olarak yazdığı, evlilik üzerine meditasyonuydu. Fransa ve Almanya arasında uluslararası bir ortak yapım olan film, vizyona girdiğinde büyük bir başarı elde etmedi ve pek de iyi karşılanmadı, ancak zamanla kült statüsü kazandı.

Finn şu anda “Smile 2″nin post prodüksiyonunu yönetiyor.

Kaynak

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu