Yaşam

Shakira’dan ayrılan ve yeni sevgilisiyle evlilik hazırlığında olan Gerard Pique: İmajım umurumda değil, mutluyum! – Son Dakika Magazin Haberleri

Gerard Pique, Shakira ile ayrılması ve futboldan emekli olması gibi hayatındaki çarpıcı değişikliklerin ardından “çok mutlu” olduğunu söyledi.

Barcelona’nın eski futbolcusu, toplum önündeki imajının umrunda olmadığını belirtti.

36 yaşındaki Pique, 23 yaşındaki sevgilisi Clara Chia ile birlikteliği nedeniyle, Kolombiyalı şarkıcı Shakira’dan (46) geçen yıl haziran ayında ayrılmıştı. İlişkinin Pique’nin ihaneti sebebiyle bitmesi, magazin gündemine damga vurmuştu.

İki çocuğunun annesi Shakira ile 11 yıllık birlikteliğini bitiren Pique, İspanyol El Pais gazetesine verdiği röportajda, “Her ebeveynin çocukları için en iyisini yapma sorumluluğu vardır. Bu, onları korumakla ilgilidir. Ben de buna odaklandım ve bir baba olarak işim bu” dedi. Hayatında “istediği şeyi yaptığı” konusunda ısrar eden eski futbolcu, “Öldüğüm gün arkama baktığımda, umuyorum ki istediğim her şeyi yapmış olacağım” dedi.

 

Pools Plus Cyprus


Kaynak Link: NTV/CNN

Bu Haber ACM Cyprus Yeni Teknolojiler Çalışması Kapsamında, OpenAI – ChatGPT Tarafından Sizin İçin (Türkçe veya İngilizce) Yeniden Yazıldı. Okumak İçin Sayfaya Devam Edin.

Gerard Pique, dünya futbolunun en ünlü çiftlerinden biri olan Shakira ile yollarını ayırdıktan sonra sessiz sedasız bir şekilde yeni bir ilişkiye başladı. Yeni sevgilisi Nuria Tomás ile mutlu bir ilişki yaşayan Pique, artık imajı ile ilgilenmediğini ve sadece hayatındaki mutluluğun önemli olduğunu söylüyor.

İspanya’nın ünlü futbolcusu Gerard Pique, Shakira ile ayrılığından sonra yeni bir sayfa açtı. Yaklaşık 10 yıl boyunca birlikte olan çift, ayrılık kararı aldıktan sonra Pique, sessiz sedasız bir şekilde yeni bir ilişkiye başladı. Pique, şimdilerde Katalan model Nuria Tomás ile mutlu bir ilişki yaşıyor.

Geçtiğimiz günlerde İspanyol medyasına verdiği bir röportajda Pique, Shakira ile ayrılmasının ardından yaşadıklarını ve yeni sevgilisi Nuria Tomás ile mutlu bir birlikteliklerini paylaştı. Pique, artık imajı ile ilgilenmediğini ve sadece hayatındaki mutluluğun önemli olduğunu belirtti.

Pique, Katalonya’da yaşayan ve birçok sosyal sorumluluk projesinde yer alan 28 yaşındaki Nuria Tomás ile geçtiğimiz yaz tatilinde tanıştı. İkili, kısa süre içerisinde yakınlaştı ve şimdi evlilik hazırlıkları yapıyorlar.

Gerard Pique, şimdilerde sadece futbol sahasında değil, aynı zamanda sevgilisi Nuria Tomás ile birlikte çeşitli projelerde yer alarak sosyal sorumluluklarını da yerine getiriyor. Pique, Shakira ile geçirdiği yılların ardından mutluluğun adresini değiştirerek yeni bir hayat kurdu.

Pique, yeni bir hayata başlarken imajı ile ilgilenmeyi bıraktığını söyledi. Artık sadece mutlu olmak istediğini belirten İspanyol futbolcu, hayatında şimdiye kadar yaptığı en iyi kararın Nuria Tomás ile birlikte olmak olduğunu ifade etti.

Gerard Pique, Shakira ile olan ilişkisinde yaşadıklarını geride bırakarak yeni bir hayat kurdu. Pique, güzel sevgilisi Nuria Tomás ile birlikte evlilik hazırlıkları yaparken, futbol kariyerinde de başarılı performansıyla adından söz ettiriyor. İmajı ile artık ilgilenmeyen Pique, sadece hayatındaki mutluluğun peşinden gidiyor.

ACM Cyprus

Yapay Zeka Teknolojisiyle Geleceği Yeniden Şekillendirebilmek İçin Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu